Plastyka pochwy Warszawa

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka pochwy Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Jest pewna dziedzina chirurgii plastycznej, która pomaga wielu kobietom, mimo że żadna z nich raczej nie pochwali się znajomym takim zabiegiem. To plastyka pochwy, zwana też waginoplastyką. Rozwija się bardzo szybko, ponieważ i same kobiety coraz śmielej podejmują decyzję o poprawie wyglądu swoich miejsc intymnych – czy to zmienionego po porodach, czy istniejącego od urodzenia i wpędzającego w kompleksy.

Plastyka pochwy to zabieg trwający ok. 1-1,5 godziny, przeprowadzany w znieczuleniu dożylnym, miejscowym lub zewnątrzoponowym. Polega na chirurgicznym wyprofilowaniu pochwy i często bywa łączony z labioplastyką (plastyką warg sromowych). Dzięki operacji pacjentka nie tylko pozbywa się kompleksów, ale także znacząco poprawia się jej życie seksualne.

Specjaliści chirurgii plastycznej w Warszawie

W Polsce ginekologia estetyczna rozwija się od niedawna, ale prężnie. Klinik, w których pacjentki mogą chirurgicznie usunąć typowo kobiece kompleksy, jest coraz więcej. Przoduje w nich Warszawa – dosłownie i w przenośni. To właśnie tu mieści się Medifem, pierwsza w kraju klinika kosmetoginekologii, założona w 1992 roku przez dr Andrzeja Barwijuka. Jest on autorem ok. 50 naukowych publikacji, a także członkiem amerykańskich towarzystw FACOG, ISC, FAAGL oraz polskich PTG i PTW. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej przeprowadza także w klinice IQ Medica.

W Warszawie pracuje również słynny chirurg plastyczny, dr n. med. Andrzej Sankowski (Klinika Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego), autor pierwszego w Polsce doktoratu na temat immunologii tkankowej. Prócz tego jest autorem 3 podręczników chirurgicznych oraz 58 publikacji. W swojej placówce zgromadził zespół wybitnych specjalistów. Należy do nich, między innymi, prof. Agata Karowicz-Bilińska, przeprowadzająca zabiegi ginekologii estetycznej. Od 2006 roku współpracuje z Johns Hopkins Hospital School of Public Health w Baltimore, a także prowadzi prywatną praktykę w Łodzi.

Natomiast lek. med. Andrzej Wincewicz (Char-Med) jest specjalistą położnikiem-ginekologiem o podwójnych kwalifikacjach i obywatelstwie (polskie i brytyjskie). Ponad 23 lata pracował w Wielkiej Brytanii, gdzie nostryfikował się oraz zdał specjalistyczne egzaminy z położnictwa i ginekologii Królewskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów w Wielkiej Brytanii. W centrum medycznym przeprowadza zabiegi plastyki krocza, a także usuwania i odtwarzania błony dziewiczej.

Kliniki ginekologii estetycznej – plastyka pochwy profesjonalnie, szybko i bezboleśnie

W AGKlinik (noszącej także nazwę Kliniki Sztuk Pięknych dr Adama Gumkowskiego) pacjentki mogą poddać się plastyce przedniej lub tylnej ściany krocza oraz plastyce krocza. Dzięki operacji pochwa jest na nowo zwężona, a napięcie jej mięśni wzmocnione. W czasie zabiegu lekarz odtwarza mięśnie dna miednicy i usuwa nadmiar śluzówki pochwy. W klinice takie operacje przeprowadza dr Robert Bartkowiak, specjalista ginekolog położnik.

Również dr Joanna Pabich-Worożbit (Uni Klinik) jest ginekologiem położnikiem wykonującym zabiegi kosmetoginekologii. Nie może być lepszego połączenia – jej pacjentki czują się wyjątkowo pewnie, mając takiego lekarza. W klinice przeprowadza waginoplastykę (nierzadko połączoną z plastyką krocza), a także hymenoplastykę, czyli odtworzenie błony dziewiczej.

W Gold Clinic Medycyna i Ginekologia Estetyczna pacjentki mogą uzyskać efekt zwężenia dzięki zabiegowi obkurczenia pochwy. Specjaliści kliniki stosują w tym celu laser Er-Yag Fotona, którego wiązka stymuluje kolagen w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej. W efekcie pochwa obkurcza się i napina, zmniejszając przez to swój obwód. Zabiegi wykonuje dr Maciej Rogala.

Kobieca turystyka medyczna

Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

Do Warszawy na zabiegi waginoplastyki przyjeżdżają nie tylko Polki, ale i cudzoziemki. Jakość zabiegów stoi tu na najwyższym poziomie, poza tym pacjentki z Zachodu płacą u nas taniej niż u siebie. Nie muszą też specjalnie w tym celu jechać np. do dalekiej Tajlandii. Przy okazji chętnie zostają u nas dłużej, zwiedzając piękne miasto. Ciekawych miejsc jest pod dostatkiem – Stare Miasto, Pałac w Wilanowie czy Łazienki Królewskie to ledwie ułamek turystycznych atrakcji Warszawy.

Plastyka pochwy - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Gdańsk od 5 780 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł do 4 650 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł
 • Katowice od 2 600 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Lubin od 1 900 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Toruń od 4 900 zł do 5 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka pochwy w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska