Plastyka pochwy Wrocław

zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Wrocław, ul. Borowska 262 lok. 8

Szpital Medfemina

Szpital Medfemina jest specjalistyczną placówką medyczną o najwyższym stopniu referencyjności, dedykowaną kobietom pod kątem położniczo-ginekologicznym. Wykonujemy pełen zakres zabiegów ginekologicznych z zastosowaniem metod…

Plastyka pochwy Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Tesoro Gabinet zabiegowy w Tesoro

Plastyka pochwy, zwana inaczej waginoplastyką, to operacja z zakresu ginekologii plastycznej, przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym i trwająca zwykle 40-90 minut. Pacjentka powinna zostać na obserwacji w klinice całą dobę, natomiast do sprawności seksualnej może wrócić po upływie około dwóch miesięcy (termin ustalany indywidualnie w zależności od oceny lekarza). W czasie zabiegu chirurg plastyk poprzez wycięcie nadmiaru tkanek w pochwie wykonuje jej modelowanie w celu zwężenia pochwy, uelastycznienia jej ścianek oraz poprawy napięcia mięśni. Operację taką przeprowadza się przede wszystkim u kobiet, które w wyniku porodów doznały rozciągnięcia pochwy, jednak znajduje ona zastosowanie także u pacjentek, u których wraz z wiekiem elastyczność pochwy uległa znacznemu pogorszeniu.

Poprawa elastyczności pochwy we wrocławskich placówkach medycznych

Lekarzem, zajmującym się chirurgiczną poprawą elastyczności pochwy, jest dr n. med. Zbigniew Małachowski, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1967 i II stopnia od 1970 roku), przyjmujący swoje pacjentki na terenie Wrocławia. Swoje doświadczenie m.in. z zakresu operacji ginekologicznych (także estetycznych) zdobywał podczas pracy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu Wojewódzkim im. J. Babińskiego we Wrocławiu. Lekarz ten z zakresu operacji ginekologii estetycznej wykonuje operację plastyczną przedniej ściany pochwy (także z wyleczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu), operację plastyczną tylnej ściany pochwy połączoną z plastyką mięśni dna miednicy i krocza, jak również chirurgiczną korekcję warg sromowych mniejszych (przywrócenie ich kształtu i proporcji).

Plastyka pochwy oferowana jest również przez Klinikę Wiatroszak Estmedica, mieszczącą się we Wrocławiu. Oprócz plastyki pochwy i krocza pacjentka może poddać się tutaj innym zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej, w tym plastyce warg sromowych większych oraz mniejszych, rewitalizacji sromu i redukcji napletka łechtaczki a także odtwarzaniu błony dziewiczej czy liposukcji wzgórka łonowego.

Na plastykę przedniej i tylnej ściany pochwy można udać się również do Centrum Medycznego Proclinic, znajdującego się na terenie Wrocławia. Placówka ta oferuje również plastykę krocza po porodzie oraz zabiegi korekcyjne warg sromowych a także laserowe obkurczanie pochwy, leczenie nietrzymania moczu oraz powiększanie punktu G. Ponadto lekarze przeprowadzają tutaj także wybielanie miejsc intymnych oraz wypełnianie i rewitalizację okolic intymnych.

Jaka jest cena zabiegu plastyki pochwy we Wrocławiu, a jaka w Paryżu?

Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

5 500 zł trzeba zapłacić za waginoplastykę we wrocławskich ośrodkach chirurgii plastycznej, natomiast we Francji jest to kwota równa 5 000 euro (21 500 zł) w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Plastyka pochwy - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 2 900 zł do 8 000 zł
 • Warszawa od 3 300 zł do 8 500 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 5 780 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 6 500 zł
 • Rzeszów od 5 000 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Lubin od 2 500 zł
Plastyka pochwy cena »

Usługa plastyka pochwy we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.