Plastyka pochwy Wrocław

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka pochwy Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Tesoro Gabinet zabiegowy w Tesoro

Plastyka pochwy, zwana inaczej waginoplastyką, to operacja z zakresu ginekologii plastycznej, przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym i trwająca zwykle 40-90 minut. Pacjentka powinna zostać na obserwacji w klinice całą dobę, natomiast do sprawności seksualnej może wrócić po upływie około dwóch miesięcy (termin ustalany indywidualnie w zależności od oceny lekarza). W czasie zabiegu chirurg plastyk poprzez wycięcie nadmiaru tkanek w pochwie wykonuje jej modelowanie w celu zwężenia pochwy, uelastycznienia jej ścianek oraz poprawy napięcia mięśni. Operację taką przeprowadza się przede wszystkim u kobiet, które w wyniku porodów doznały rozciągnięcia pochwy, jednak znajduje ona zastosowanie także u pacjentek, u których wraz z wiekiem elastyczność pochwy uległa znacznemu pogorszeniu.

Poprawa elastyczności pochwy we wrocławskich placówkach medycznych

Lekarzem, zajmującym się chirurgiczną poprawą elastyczności pochwy, jest dr n. med. Zbigniew Małachowski, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1967 i II stopnia od 1970 roku), przyjmujący swoje pacjentki na terenie Wrocławia. Swoje doświadczenie m.in. z zakresu operacji ginekologicznych (także estetycznych) zdobywał podczas pracy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu Wojewódzkim im. J. Babińskiego we Wrocławiu. Lekarz ten z zakresu operacji ginekologii estetycznej wykonuje operację plastyczną przedniej ściany pochwy (także z wyleczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu), operację plastyczną tylnej ściany pochwy połączoną z plastyką mięśni dna miednicy i krocza, jak również chirurgiczną korekcję warg sromowych mniejszych (przywrócenie ich kształtu i proporcji).

Plastyka pochwy oferowana jest również przez Klinikę Wiatroszak Estmedica, mieszczącą się we Wrocławiu. Oprócz plastyki pochwy i krocza pacjentka może poddać się tutaj innym zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej, w tym plastyce warg sromowych większych oraz mniejszych, rewitalizacji sromu i redukcji napletka łechtaczki a także odtwarzaniu błony dziewiczej czy liposukcji wzgórka łonowego.

Na plastykę przedniej i tylnej ściany pochwy można udać się również do Centrum Medycznego Proclinic, znajdującego się na terenie Wrocławia. Placówka ta oferuje również plastykę krocza po porodzie oraz zabiegi korekcyjne warg sromowych a także laserowe obkurczanie pochwy, leczenie nietrzymania moczu oraz powiększanie punktu G. Ponadto lekarze przeprowadzają tutaj także wybielanie miejsc intymnych oraz wypełnianie i rewitalizację okolic intymnych.

Jaka jest cena zabiegu plastyki pochwy we Wrocławiu, a jaka w Paryżu?

Gabinet zabiegowy w Tesoro Gabinet zabiegowy w Tesoro

5 500 zł trzeba zapłacić za waginoplastykę we wrocławskich ośrodkach chirurgii plastycznej, natomiast we Francji jest to kwota równa 5 000 euro (21 500 zł) w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Plastyka pochwy - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 2 900 zł
  • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
  • Kraków od 3 000 zł do 8 000 zł
  • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
  • Gdańsk od 5 780 zł
  • Bydgoszcz od 4 000 zł do 4 650 zł
  • Katowice od 2 600 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Tychy od 2 500 zł
  • Rzeszów od 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka pochwy we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska