r

Plastyka pośladków Warszawa

lifting chirurgiczny pośladków

Plastyka pośladków Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Carolina Medical Center Sala operacyjna w Carolina Medical Center

Żeby zrozumieć, o co chodzi, wystarczy zobaczyć kilka teledysków lub seriali, których akcja dzieje się na plaży. Pośladki. Piękne, jędrne i kuszące – przyciągają męski wzrok równie mocno, co piersi, dlatego kobiety tak dużą wagę przykładają do ich wyglądu. Jeśli ich estetyka budzi zastrzeżenia, coraz częściej modelują je chirurgicznie.

Taki zabieg nosi nazwę plastyki pośladków. Zazwyczaj stosuje się znieczulenie ogólne, chirurg usuwa nadmiar tłuszczu i skóry, a niekiedy podczas operacji powiększa pośladki – coraz więcej klinik oferuje zabiegi, w których wykorzystuje się tłuszcz własny pacjentki. Po zabiegu trzeba nosić specjalne ubranie uciskowe i przez ok. 2 miesiące ograniczyć aktywność fizyczną (sport).

Wiedza z zagranicy, talent ze stolicy

Żeby odzyskać dawną sprężystość pośladków, kobiety (ale nie tylko one) szukają najlepszych lekarzy. W efekcie ich celem często staje się Warszawa, z racji na szeroki wybór klinik i chirurgów, którzy doskonalili się poza granicami kraju.

Jedną z takich placówek jest Klinika Sfera (Aleje Jerozolimskie i Rembertów). Pracuje tu dr Maria Kociszewska, a także dr Sylwia Daniluk, lekarz z II stopniem specjalizacji z chirurgii plastycznej. Dr Daniluk jest członkiem ISAPS, a swoje bogate doświadczenie zawdzięcza w dużej mierze zagranicznym kursom (w Bremie, w Duseldorfie, w RPA, Brazylii, Czarnogórze i Izraelu). Obie specjalistki zajmują się modelowaniem pośladków za pomocą liposukcji (lipoplastyki).

Chirurg plastyczny Krzysztof Potocki prywatnygabinet prowadzi od 12 lat.Jego umiejętności doceniono już w kilku placówkach – współpracował, między innymi,z kliniką Model-med,  Centrum Medycznym Enel-med, a także z Kliniką Melilot. Od 2006 roku jest chirurgiem plastycznym Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. Jak sam pisze na swojej stronie, doświadczenie zawodowe zdobywał pod opieką ojca, dr med. Jerzego Potockiego. Zajmuje się odsysaniem tkanki tłuszczowej z różnych okolic ciała i usuwaniem nadmiaru skóry na udach.

Plastyka pośladków - różne sposoby, ten sam kuszący rezultat

Gabinet dr Dariusza Kołodziejczaka, Bellisana (Wilanów), posiada nowoczesne urządzenia typu laser Q-Swich czy IPL, a zabiegi mezoterapii bezigłowej wykonuje się tu innowacyjnym systemem Skeyndor. Przy modelowaniu pośladków specjalista stosuje lipolizę przy użyciu preparatu Aqualyx. Jest praktycznie bezbolesna dzięki dodaniu lignokainy i użyciu cienkich kaniul, mniejsze są również pozabiegowe dolegliwości. Miejsca, w których można wykorzystywać tę metodę, to kończyny górne, biodra (bryczesy) oraz okolica podpośladkowa.

System Aqualyx przy modelowaniu tych miejsc stosuje również Klinika Piękna. Ów zabieg to alternatywa dla tych, którzy nie chcą bądź ze względów zdrowotnych nie mogą poddać się klasycznemu odsysaniu tłuszczu, czyli liposukcji. W ośrodku zajmuje się tym dr Aleksandra Porębska, absolwentka warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz dr Krzysztof Ziemlewski, członek UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique). Tego specjalistę spotkamy także w Gabinecie Medycyny Estetycznej Aesthetic w Łodzi.

SkinClinic (Mokotów) to połączenie kliniki medycyny estetycznej i ośrodka SPA. Miejsce jest lubiane przez gwiazdy – liczne zdjęcia z autografami zdobią ściany kliniki. Tutaj można wymodelować pośladki za pomocą systemu Body Jet, wyróżniającego się innowacyjnym rozwiązaniem kwestii znieczulenia miejscowego – odsysanie nadmiaru tłuszczu jest powiązane z jednoczesnym podawaniem środka uśmierzającego ból. Zabieg zwykle trwa ok. 2 godziny, a przeprowadza go dr Jakub Brągoszewski.Posiada prestiżowy certyfikat szkoleniowy ośrodka medycznego Human Med (Birkenwerder koło Berlina), co oznacza, że należy do ekspertów w przeprowadzaniu zabiegów Body Jet.W klinice pracuje z nim dr n. med. Dorota Kwiatkowska.

Dr Monika Jachna-Grzesiak (Centrum Chirurgii Plastycznej) jest chirurgiem plastycznym II stopnia. Zajmuje się operacyjnym powiększaniem pośladków, a podczas zabiegu wstrzykuje tkankę tłuszczową (lipomodeling) lub preparat kwasu hialuronowego – Macrolane. Tkankę tłuszczową pobiera z brzucha, boczków lub ud pacjentki.

Z kolei w klinice Triclinium dwoje lekarzy medycyny estetycznej, będący jednocześnie wykwalifikowanymi stomatologami, czyli dr Kamila Wasiluk i dr Marek Wasiluk, przeprowadzają zabiegi nieinwazyjnej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Operacja nosi nazwę lipolizy kawitacyjnej i jest coraz bardziej popularna wśród pacjentów placówki.

W stolicy najpewniej

Kadra w Klinika Krajewski Kadra w Klinika Krajewski

Mimo iż konkurencja nie śpi, w chirurgii plastycznej wciąż przoduje Warszawa. To tu pracują najlepsi chirurdzy, a kliniki mają najnowocześniejszy sprzęt. Wiedzą to i cudzoziemcy, przyjeżdżający do stolicy Polski z przeróżnych krajów, zarówno z niedalekich Niemiec, jak i odległych Stanów. U nas zaoszczędzą (ceny są dużo niższe), a miasto jest tak kuszące, że i tak chętnie zostaną dłużej. Choćby po to, by poznać smak kawy na Krakowskim Przedmieściu bądź wejść do słynnego Pałacu Kultury i Sztuki.

Plastyka pośladków - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 17 000 zł
  • Łódź od 8 000 zł
  • Kraków od 15 000 zł
  • Lublin od 8 000 zł
  • Katowice od 9 000 zł do 11 000 zł
  • Sopot od 8 000 zł
  • Jelenia Góra od 9 000 zł
  • Słubice od 7 000 zł
Plastyka pośladków cena »

Usługa plastyka pośladków w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pośladków w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: