Plastyka warg sromowych mniejszych i większych

operacja plastyczna warg sromowych mniejszych i większych, chirurgia plastyczna warg sromowych mniejszych i większych, labiominoroplastyka więcej »

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych to zabieg ginekologii estetycznej, którego celem jest korekta kształtu, wielkości i asymetrii w obrębie warg sromowych. Procedura najczęściej wykonywana jest u kobiet z przerostem warg sromowych, którym ich zbyt duże rozmiary przeszkadzają we współżyciu lub uprawianiu sportów (np. jeździe na rowerze czy jeździe konnej). Hipertrofia warg sromowych może także przyczyniać się do obniżenia własnej wartości oraz dyskomfortu w sytuacjach intymnych. Operacyjną korekcję warg sromowych przeprowadza chirurg plastyczny lub ginekolog, a zabieg wykonywany jest zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym i trwa 30 – 45 minut. Powrót do aktywności seksualnej po zabiegu możliwy jest po 4-6 tygodniach.

Plastyka warg sromowych w Polsce: gdzie wykonywany jest zabieg?

Na zabieg plastyki warg sromowych można udać się do warszawskiej Kliniki Kobiet Medifem, gdzie przeprowadzany jest szeroki zakres procedur, poprawiających estetykę i funkcjonalność żeńskich narządów płciowych. Oferta placówki obejmuje zabiegi przeprowadzane w ramach chirurgii jednego dnia, także z wykorzystaniem małoinwazyjnych technik: oprócz chirurgicznej korekty warg sromowych mniejszych i większych wykonywane są tu zabiegi plastyki pochwy i przedsionka pochwy, liporedukcja okolic intymnych i terapia laserowa u pacjentek z problemem nietrzymania moczu.

Pacjentki, niezadowolone z kształtu lub rozmiaru swoich warg sromowych, mogą skorzystać z zabiegu ich chirurgicznej korekty również we wrocławskiej klinice Ars Estetica. Bogata oferta procedur ginekologii estetycznej, oferowanych w placówce, obejmuje m.in. odmłodzenie okolic krocza nićmi Vaginal Narrower, powiększanie punktu G oraz rewitalizację i odmładzanie warg sromowych z wykorzystaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego, w klinice przeprowadzana jest też hymenotomia i hymenoplastyka (chirurgiczne usunięcie i odtworzenie błony dziewiczej).

Także w Krakowie można poddać się zabiegowi plastyki warg sromowych mniejszych lub większych – taką procedurę ma w swojej ofercie Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bona Dea. Pacjentki kliniki skorzystać mogą z operacyjnych zabiegów ginekologii estetycznej (m.in. waginoplastyka, plastyka napletka łechtaczki), procedur małoinwazyjnych (m.in. ujędrnianie i wypełnianie warg sromowych przeszczepem własnego tłuszczu pacjentki) oraz zabiegów laserowych, przeprowadzanych z wykorzystaniem nowoczesnego lasera Fotona (rewitalizacja pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu).

Chirurgiczna korekta wyglądu warg sromowych w polskich placówkach medycznych – ceny

14 14

Ceny zabiegu plastyki warg sromowych są w Polsce bardzo zróżnicowane – zależą m.in. od rozległości zabiegu, zastosowanej procedury oraz miasta i placówki. Na ogół jednak koszt procedury zamyka się w przedziale 3 000 – 4 500 zł.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 4 500 zł do 11 000 zł
  • Katowice od 4 000 zł
  • Wrocław od 3 000 zł do 6 500 zł
  • Poznań od 2 500 zł do 6 000 zł
  • Kędzierzyn-Koźle od 3 000 zł
  • Sopot od 11 000 zł
  • Płock od 2 500 zł
  • Jelenia Góra od 5 400 zł
  • Komorowice od 7 200 zł
Plastyka warg sromowych mniejszych i większych cena »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych i większych jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Autor: