Plastyka warg sromowych mniejszych i większych Lubliniec i okolice

Synonimy: operacja plastyczna warg sromowych mniejszych i większych, chirurgia plastyczna warg sromowych mniejszych i większych, labiominoroplastyka więcej »

Bezpośrednio w Lublińcu nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka warg sromowych mniejszych i większych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Lublińca. Plastyka warg sromowych mniejszych i większych można przeprowadzić m.in. w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (48 km od Lublińca) w cenie 3 000 zł. W wymienionej placówce plastyka warg sromowych mniejszych i większych wykonuje ginekolog-położnik. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.