Plastyka warg sromowych mniejszych / większych

labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Wczytaj więcej wyników

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - informacje

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Zdarza się, że wargi sromowe- zarówno większe jak i mniejsze- przerastają. Może się tak zdarzyć po porodzie, po pojawieniu się zmiany chorobowej, podczas długotrwałego stanu zapalnego lub zniekształcenia mogą być obecne już od urodzenia. Problem jest nie tylko estetyczny, zmienione narządy intymne mogą utrudniać utrzymanie odpowiedniej higieny lub dobranie ubrań. Problem można usunąć chirurgicznie.

Zniekształcone narządy intymne? Miejsca w których możesz szukać pomocy:

W Warszawie w Klinice Kobiet Medifem zabiegi ginekologii plastycznej wykonuje tutaj właściciel kliniki, dr n. med. Andrzej Barwijuk. Specjalista ginekologii i położnictwa, prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, założyciel i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Uczestniczył w licznych szkoleniach dotyczących kosmetoginekologii w Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Turcji i Francji. Jest zapraszany w roli wykładowcy na kongresy o tematyce ginekologii plastycznej, m.in. do Mediolanu, Rzymu, Paryżu, Warszawy i San Antonio.

Również w Warszawie w Holistic Clinic można skorzystać z pomocy dr n. med. Marty Blumskiej- Janiak. Jest ona specjalistą położnictwa i ginekologii. Wykonuje zabiegi labioplastyki (modelowania) warg sromowych mniejszych przy użyciu lasera CO2 i wypełnianie zbyt małych warg sromowych większych kwasem hialuronowym. Wykłada w Akademii Ginekologii Estetycznej i prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu laserowych zabiegów ginekologii plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Plastyką warg sromowych zajmuje się dr n. med. Iwona Gabriel, specjalista ginekologii i położnictwa. Z jej pomocy można skorzystać w przychodni Medicus w Chorzowie i w Wiśle. Doświadczenie w ginekologii plastycznej i estetycznej pomagał jej zdobyć dr Red Alinsod w SC Urogynecology Center w Kaliforni. Iwona Gabriel do cięcia zamiast skalpela lub lasera wykorzystuje urządzenie emitujące fale radiowe, co zmniejsza podgrzewanie tkanek podczas zabiegu i pozwala na ich szybszą regenerację. Kobiety z trudnymi do leczenia problemami konsultuje dr Red Alinsod, który posiada 20- letnie doświadczenie w plastyce narządów intymnych.

W Poznaniu mieści się Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno- Położniczy, którego właścicielem i jednocześnie głównym lekarzem jest dr hab. n. med. Dariusz Szpurek. Posiada on specjalizację z zakresu położnictwa, ginekologii i onkologii ginekologicznej. W 2005r odbył staż w Arabii Saudyjskiej, który dotyczył technik operacyjnych w ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. W 2008r w Los Angeles ukończył szkolenie z zakresu laserowych zabiegów ginekologii estetycznej u twórcy metody- dr David'a Matlock'a. Miesięcznik „Twój styl” w 2004r uhonorował dr Szpurka tytułem „Lekarz przyjacielem kobiety”.

W Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju plastykę warg sromowych wykonuje dr n. med. Krzysztof Łątkowski. Jest on specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej. Od 1994r pełni funkcję adiunkta w w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej i Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.

Ginekologią plastyczną zajmuje się także dr n. med. Piotr Kolczewski. Znaleźć go można w gabinecie ginekologicznym Kolmed w Szczecinie. Dr Kolczewski posiada specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Nieustannie się dokształca na kursach i szkoleniach, m.in. w Pradze, Toronto, Pekinie, Berlinie i Lizbonie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, International Urogynecological Association i International Academy Of The Pelvic Surgery.

Gdzie wykonać plastykę warg sromowych?

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

W opisanej wyżej Holistic Clinic koszt wykonania labioplastyki laserowej to 3500zł. Koszt tego samego zabiegu w The Private Clinic of Harley Street w Londynie wynosi 3600₤ (około 21000zł). Bardzo duża różnica w cenie sprawia, że mieszkanka Londynu za cenę zabiegu w swoim mieście, może wykonać w Polsce zabieg i zostać na kilka dni w wysokiej klasy hotelu. Podczas rekonwalescencji może pospacerować po górach stołowych, lub poleżeć i pooddychać czystym, leśnym powietrzem.

 

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 2500 zł do 6000 zł
 • Kraków od 2200 zł do 6000 zł
 • Łódź od 2500 zł do 4000 zł
 • Wrocław od 2500 zł do 10000 zł
 • Gdańsk od 3700 zł do 4500 zł
 • Kielce od 1800 zł do 4000 zł
 • Poznań od 2500 zł do 7000 zł
 • Katowice od 1700 zł
 • Gdynia od 3000 zł do 5900 zł
 • Szczecin od 4500 zł do 6000 zł
 • Częstochowa od 3500 zł do 5000 zł
 • Rzeszów od 2500 zł do 4500 zł
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych cena »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.