Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Białystok

labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być w ocenie pacjentki nieatrakcyjne. Mogą również być powodem dyskomfortu oraz źródłem infekcji, w przypadku przerostu warg mniejszych lub ich zwiotczenia wskutek atrofii bądź porodów. Zabieg ich korekcji polega na wycięciu nadmiaru tkanki i remodelingu. W przypadku warg sromowych większych, procedura jest uzależniona od problemu – przerost warg może się wiązać z potrzebą wykonania ich liposukcji, a w przypadku zbyt małych warg – z koniecznością przeszczepu tkanki tłuszczowej lub wypełniacza typu Macrolane.

Ginekologia estetyczna w Białymstoku – labioplastyka

Korekcję warg sromowych w zakresie zarówno estetycznym, jak i funkcjonalnym, wykonują specjaliści  Centrum Chirurgii Plastycznej Czar-Med. Plastyka miejsc intymnych obejmuje korekcję warg sromowych mniejszych, która wiąże się z ich zmniejszeniem i/lub redukcją asymetrii. Pozostałe procedury obejmują już standardowe zabiegi estetycznych korekcji w obrębie ciała i twarzy.

Korektę kształtu warg sromowych realizuje również dr n. med. Dorota Żukowska, specjalista chirurgii plastycznej oraz chirurgii dziecięcej. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej uzyskała w 1993 r., a 6 lat później ukończyła specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Lekarz specjalizuje się w zabiegach chirurgii kosmetycznej twarzy i jej podzespołów oraz w chirurgii piersi, a ponadto wykonuje operacje rekonstrukcyjne w obrębie twarzy i ciała.

Zaawansowane metody leczenia schorzeń z zakresu ginekologii estetycznej stosują specjaliści Gabinetu ginekologii i medycyny estetycznej Holistic Med, a ofertę stanowi m.in. rewitalizacja i lifting pochwy, laserowa korekta jej wad anatomicznych, hymenoplastyka oraz plastyka warg sromowych mniejszych i większych. I i II typ wyciągnięcia warg sromowych, z uwagi na utratę jędrności jest tu wskazaniem do nieinwazyjnej procedury z zastosowaniem lasera MonaLisa Touch. W przypadku III i IV typu z oznakami deformacji i hipertrofii leczenie obejmuje zabieg chirurgiczny (labioplastyka). W Gabinecie wykonywany jest również zabieg powiększenia warg sromowych większych kwasem hialuronowym.

Plastyka warg sromowych w Białymstoku i w Miami (USA) – ile kosztuje zabieg?

Sala operacyjna w Humana Medica Omeda Sala operacyjna w Humana Medica Omeda

Cena plastyki jednej wargi sromowej w Vanity Cosmetic Surgery wynosi 2 500 - 5 000 $ (9 500 - 19 000 zł). W przypadku procedury łączonej, zabieg może się wiązać z wydatkiem nawet 10 000 $ (38 000 zł). Ceny w Białymstoku, które zaczynają się już od 3 500 zł są więc nieporównywalnie atrakcyjniejsze.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 6 100 zł
 • Kielce od 1 800 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Gdynia od 3 000 zł do 5 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Katowice od 1 700 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 059 zł
 • Rzeszów od 3 500 zł do 4 500 zł
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych cena »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.