Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Bydgoszcz

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Bydgoszcz - informacje

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

Zbyt duże, zdeformowane lub niesymetryczne wargi sromowe są wynikiem porodów, predyspozycji genetycznych (hipertrofia) lub szybkiego przyrostu masy ciała. Przeszkadzają one nie tylko w aktywności seksualnej, ale także w uprawianiu sportu a nawet w codziennym funkcjonowaniu. Ginekolodzy oferują m.in. dwie metody ich redukcji: sposób chirurgiczny lub laserowy.

Upiększyć wargi sromowe

W Prywatnym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym Karolina Waleśkiewicz pacjentka może umówić się ze specjalistą na zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz labioplastyki ginekolog wykonuje także hymenoplastykę, zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową narządu rodnego oraz innymi zabiegami z ginekologii estetycznej. Tym specjalistą jest dr n. med. Karolina Waleśkiewicz, ginekolog i położnik, która swoje doświadczenie zdobywa m.in. na Oddziale Położnictwa Aseptycznego w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie wykonuje także zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

W Prywatnym Centrum Ginekologiczno-Położniczym Victoria można poddać się plastyce warg sromowych, likwidując tym samym ich deformacje i asymetrie, a także poprawiając wygląd i funkcjonowanie okolic intymnych. Zabiegi takie wykonywane są za pomocą lasera MonaLisa Touch przez dr. Jerzego Sarapa, specjalisty ginekologii i położnictwa II stopnia od 1981 roku, który szkolił się i podnosił swoje umiejętności z zakresu m.in. ginekologii estetycznej na kursach i szkoleniach, np. posiada certyfikat z obsługi urządzenia lasera MonaLisa Touch z Warszawy z 2014 roku.

Klinika Dermatologii i Kosmetologii Laserowej Skin-Med wśród zabiegów medycyny estetycznej ciała oferuje zabiegi ginekologii estetycznej wykonywane laserem. W taki sposób pacjentka może poddać się zabiegowi obkurczania i ujędrniania warg sromowych oraz zwiększenia elastyczności pochwy i  jej obkurczania. Lekarz wykonuje takie zabiegi urządzaniem Protege/Exilis Intima (działanie termiczne), a jest nim dr Andrzej Małek, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1986 roku oraz II stopnia od 1989 roku), który swoje doświadczenie medyczne zdobywał m.in. na Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy (w latach 1982-2008).

Gabinet Ginekologiczny Jacek Skórzewski zaprasza pacjentki na umawianie się na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Można tutaj poddać się nie tylko labiplastyce, ale także waginoplastyce przy leczeniu zarówno zmian poporodowych, jak i korekcji zmian anatomicznych narządów rodnych. Ponadto lekarz wykona także laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest nim dr Jacek Skórzewski, specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii, który swoje doświadczenie zdobywał w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Zabiegi z ginekologii estetycznej wykonuje w Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed.

W Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy działa Oddział Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii, na którym wykonywane są zabiegi ginekologiczne, m.in. plastyka warg sromowych mniejszych i większych oraz operacje plastyczne pochwy i krocza. Ponadto lekarze przeprowadzają tutaj szereg innych operacji na narządach rodnych tj. wycięcie macicy czy usunięcie ognisk endometriozy w bliźnie. Jednym z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Zbigniew Domaracki, specjalista położnictwa i ginekologii II stopnia od 1987 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 1994.

W Szpitalu Św. Łukasza z zakresu chirurgii plastycznej lekarze podejmują się chirurgii miejsc intymnych tj. chirurgii plastycznej warg sromowych mniejszych i większych. Ponadto wykonują operacje korekcyjne piersi (powiększenie, podniesienie i zmniejszenie) oraz w przypadku mężczyzn leczą obustronnie ginekomastię. Pacjentów operuje tutaj m.in. dr n. med. Sylwester Dratwa, specjalista chirurgii plastycznej (od 2012 roku) i chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 roku), który swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Ile kosztuje zabieg plastyki warg sromowych w bydgoskich a ile w zagranicznych ośrodkach?

Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza

Za zabieg labioplastyki - chirurgiczny w Bydgoszczy trzeba zapłacić przykładowo 3,7 tys. zł, natomiast w Wielkiej Brytanii w prywatnej klinice medycyny estetycznej Purity Bridge pacjentka wyda 11, 6 tys. zł.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 059 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 3 000 zł do 3 700 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 3 900 zł do 4 900 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 6 000 zł
 • Białystok od 4 200 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych także w miastach pobliżu Bydgoszczy, takich jak: Inowrocław.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.