Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Bydgoszcz

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Bydgoszcz - informacje

Lek. med. Jacek Szyperski Lek. med. Jacek Szyperski

Zbyt duże, zdeformowane lub niesymetryczne wargi sromowe są wynikiem porodów, predyspozycji genetycznych (hipertrofia) lub szybkiego przyrostu masy ciała. Przeszkadzają one nie tylko w aktywności seksualnej, ale także w uprawianiu sportu a nawet w codziennym funkcjonowaniu. Ginekolodzy oferują m.in. dwie metody ich redukcji: sposób chirurgiczny lub laserowy.

Upiększyć wargi sromowe

W Prywatnym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym Karolina Waleśkiewicz pacjentka może umówić się ze specjalistą na zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz labioplastyki ginekolog wykonuje także hymenoplastykę, zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową narządu rodnego oraz innymi zabiegami z ginekologii estetycznej. Tym specjalistą jest dr n. med. Karolina Waleśkiewicz, ginekolog i położnik, która swoje doświadczenie zdobywa m.in. na Oddziale Położnictwa Aseptycznego w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie wykonuje także zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

W Prywatnym Centrum Ginekologiczno-Położniczym Victoria można poddać się plastyce warg sromowych, likwidując tym samym ich deformacje i asymetrie, a także poprawiając wygląd i funkcjonowanie okolic intymnych. Zabiegi takie wykonywane są za pomocą lasera MonaLisa Touch przez dr. Jerzego Sarapa, specjalisty ginekologii i położnictwa II stopnia od 1981 roku, który szkolił się i podnosił swoje umiejętności z zakresu m.in. ginekologii estetycznej na kursach i szkoleniach, np. posiada certyfikat z obsługi urządzenia lasera MonaLisa Touch z Warszawy z 2014 roku.

Klinika Dermatologii i Kosmetologii Laserowej Skin-Med wśród zabiegów medycyny estetycznej ciała oferuje zabiegi ginekologii estetycznej wykonywane laserem. W taki sposób pacjentka może poddać się zabiegowi obkurczania i ujędrniania warg sromowych oraz zwiększenia elastyczności pochwy i  jej obkurczania. Lekarz wykonuje takie zabiegi urządzaniem Protege/Exilis Intima (działanie termiczne), a jest nim dr Andrzej Małek, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1986 roku oraz II stopnia od 1989 roku), który swoje doświadczenie medyczne zdobywał m.in. na Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy (w latach 1982-2008).

Gabinet Ginekologiczny Jacek Skórzewski zaprasza pacjentki na umawianie się na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Można tutaj poddać się nie tylko labiplastyce, ale także waginoplastyce przy leczeniu zarówno zmian poporodowych, jak i korekcji zmian anatomicznych narządów rodnych. Ponadto lekarz wykona także laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest nim dr Jacek Skórzewski, specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii, który swoje doświadczenie zdobywał w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Zabiegi z ginekologii estetycznej wykonuje w Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed.

W Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy działa Oddział Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii, na którym wykonywane są zabiegi ginekologiczne, m.in. plastyka warg sromowych mniejszych i większych oraz operacje plastyczne pochwy i krocza. Ponadto lekarze przeprowadzają tutaj szereg innych operacji na narządach rodnych tj. wycięcie macicy czy usunięcie ognisk endometriozy w bliźnie. Jednym z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Zbigniew Domaracki, specjalista położnictwa i ginekologii II stopnia od 1987 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 1994.

W Szpitalu Św. Łukasza z zakresu chirurgii plastycznej lekarze podejmują się chirurgii miejsc intymnych tj. chirurgii plastycznej warg sromowych mniejszych i większych. Ponadto wykonują operacje korekcyjne piersi (powiększenie, podniesienie i zmniejszenie) oraz w przypadku mężczyzn leczą obustronnie ginekomastię. Pacjentów operuje tutaj m.in. dr n. med. Sylwester Dratwa, specjalista chirurgii plastycznej (od 2012 roku) i chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 roku), który swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Ile kosztuje zabieg plastyki warg sromowych w bydgoskich a ile w zagranicznych ośrodkach?

Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza

Za zabieg labioplastyki - chirurgiczny w Bydgoszczy trzeba zapłacić przykładowo 3,7 tys. zł, natomiast w Wielkiej Brytanii w prywatnej klinice medycyny estetycznej Purity Bridge pacjentka wyda 11, 6 tys. zł.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 059 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdynia od 2 000 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Lubin od 1 800 zł do 3 800 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska