Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Częstochowa

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Częstochowie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Zabieg korekcji warg sromowych jest wskazany kobietom, które odczuwają dyskomfort, spowodowany przerostem warg sromowych mniejszych lub niedorozwojem warg sromowych mniejszych. Zabieg w znieczuleniu ogólnym może być wykonany klinowo, wycinając nadmiar tkanki i ponowne jej zszycie w środkowej części z pozostawieniem naturalnego brzegu lub – jeśli wargi są bardzo duże – poprzez wycięcie pasma tkanki na całej długości, co może zmniejszyć ich wrażliwość na bodźce.  

Ginekologia estetyczna w Częstochowie – plastyka warg sromowych mniejszych i większych

Ginekologia operacyjna i estetyczna to zakres działalności Poradni Ginekologicznej Centrum Medycznego Olmedica. Oferta w zakresie estetyki narządów intymnych kobiety przewiduje możliwość wykonania szeregu procedur, poprawiających również ich funkcje i satysfakcję seksualną. Plastyka warg sromowych mniejszych i/lub większych obejmuje kilka alternatyw, m.in. modelowanie i rewitalizację warg sromowych większych, ich wypełnianie (mezoterapia, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe) lub laserowe obkurczanie i ujędrnianie. Zakres procedur uwzględnia również wykonanie plastyki napletka łechtaczki (hoodoplastyka).

Metoda TRIM – ścięcie i wyrównanie brzegów warg sromowych mniejszych, technika WEDGE oraz laserowa labioplastyka przy użyciu lasera MonaLisa Touch to chirurgiczne metody plastyki warg sromowych mniejszych, jakie oferuje Medyk-Centrum. W przypadku warg sromowych większych, modelowanie ich lub powiększenie u kobiet w okresie okołomenopauzalnym, menopauzalnym i pomenopauzalnym przeprowadzane jest tu z wykorzystaniem własnego tłuszczu w celu rewitalizacji obszaru. Kolejną propozycją placówki jest zabieg Pelleve, który poprawia napięcie skóry warg sromowych większych.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej i naprawczej przeprowadza lek. med. Zdzisław Dubnicki, specjalista ginekolog-położnik, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zakres procedur ginekologii estetycznej, jakie wykonuje obejmuje m.in. korekcję warg sromowych przy użyciu lasera MonaLisa Touch®. Lekarz specjalizuje się również w zabiegach z użyciem preparatów z kwasem hialuronowym oraz nici liftingujących.

Labioplastyka – cena zabiegu w Częstochowie i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Zabieg labioplastyki w Wielkiej Brytanii w ramach NHS kosztuje 1 000 - 3 000 £ (5 600 - 16 800 zł) plus opłata za konsultację, podaje NHS Choices. W Częstochowie średnia cena zabiegu wynosi około 3 500 zł.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 3 500 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Gdynia od 3 000 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Rzeszów od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska