Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gdańsk

labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatologica Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatologica

Z roku na rok zabiegi z zakresu ginekologii (w tym plastyka warg sromowych) cieszą się coraz większą popularnością. Wśród wskazań do wykonania plastyki warg sromowych wymienia się m.in. ich zdeformowanie (np. po porodzie), asymetrię oraz częste infekcje okolic intymnych. Procedura polega na zmianie ich wielkości, kształtu oraz wyglądu. Efekty wpływają nie tylko postrzeganie własnej osoby przez pacjentkę, ale również na poprawę życia seksualnego.

Plastyka warg sromowych w Gdańsku – gdzie można udać się na zabieg

W Gdańsku labioplastykę wykonać może dr n. med. Karolina Kondej, specjalistka chirurg plastyczny i lekarz medycyny estetycznej. Doświadczenie zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Oprócz plastyki warg sromowych mniejszych i większych udać się można do niej również na operacje plastyczne piersi (powiększanie, zmniejszanie, podnoszenie piersi). 

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych jest możliwa również do przeprowadzenia w Klinice Perfect Medica, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Oprócz operacji plastycznej warg sromowych mniejszych i większych w Klinice wykonać można również powiększenie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego. Do placówki udać się można także na plastykę pochwy i krocza oraz plastykę napletka łechtaczki. Oferta ośrodka obejmuje również powiększenie punktu G kwasem hialuronowym oraz usunięcie lub odtworzenie błony dziewiczej.

Na operację plastyczną warg sromowych w Gdańsku udać się można także do lek. med. Ewy Paszkiewicz, specjalistki ginekologii i położnictwa, która p[osiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w kursie medycznym i zdobycie praktycznej wiedzy oraz umiejętności z zakresu wykonywania procedur ginekologii estetycznej w ramach inicjatywy „Akademia Ginekologii Estetycznej”. Wykonuje ona zarówno plastykę warg sromowych większych, jak i mniejszych. Przeprowadza również zabiegi odmładzania okolic intymnych za pomocą lasera oraz powiększania punktu G. Jej oferta z obszaru ginekologii estetycznej obejmuje także odtwarzanie błony dziewiczej, usuwanie włókniaków okolicy intymnej, likwidację rozstępów pociążowych oraz depilację laserową bikini.

Cena plastyki warg sromowych w Gdańsku i w Barcelonie

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

W Gdańsku za plastykę warg sromowych większych zapłacić trzeba około 3 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W AntiAging Group Barcelona w Barcelonie wynosi ona 1 250 euro, czyli około 5 500 złotych, natomiast w Wellness Kliniek w Genk (w Belgii) jej cena wynosi 1 475 euro, czyli około 6 500 złotych.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdynia od 3 000 zł do 4 900 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 059 zł
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych cena »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Autor: