Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gdynia

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Plastyka warg sromowych jest jednym z zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzany jest za pomocą skalpela chirurgicznego lub lasera, w znieczuleniu miejscowym. Wśród przeciwwskazań do wykonania procedury wymienia się m.in. ciążę, miesiączkę, cukrzycę oraz choroby układowe tkanki łącznej. Powrót do codziennej aktywności wynosi około 2 dni. Po plastyce warg sromowych (przez około 4 tygodnie) należy zachować wstrzemięźliwość seksualną.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gdyni – gdzie można się na nią udać

W Gdyni zabieg plastyki warg sromowych wykonać może dr n. med. Karolina Kondej, chirurg plastyczny oraz lekarz medycyny estetycznej, która doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do prestiżowych towarzystw medycznych, w tym do Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Udać się do niej można na labioplastykę, pacjentki mogą poddać się u niej także plastyce ramion oraz powłok brzusznych. Jej oferta obejmuje ponadto modelowanie piersi (np. powiększenie piersi, redukcja piersi, podnoszenie piersi, kapsulotomia, odtworzenie brodawki sutkowej, plastyka brodawki sutkowej).

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gdyni jest także możliwa do przeprowadzenia w HOLISTIC Clinic, w której świadczona jest szeroka gama usług z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce pacjentki poddać się mogą zabiegowi zmniejszenia warg sromowych większych i mniejszych za pomocą skalpela lub lasera, do ośrodka udać się można również na wypełnianie (zwiększanie objętości) warg sromowych większych kwasem hialuronowym oraz na obkurczanie (zmniejszenie objętości) warg sromowych za pomocą fal radiofrekwencyjnych (aparat EXILIS INTIMA). Oferta kliniki obejmuje ponadto lipolizę wzgórka łonowego, lifting pochwy i laserowe odmładzanie krocza, a także powiększenia punktu G oraz rewitalizację pochwy laserem Monsa LisaTouch.

Na plastykę warg sromowych w Gdyni udać się można również do Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed, w której pacjentki poddać się mogą redukcji warg sromowych (za pomocą lasera Mona LisaTouch). W ośrodku za pomocą lasera wykonuje się także zabieg rewitalizacji zewnętrznych stref intymnych oraz nieinwazyjnego liftingu krocza po porodzie. Oferta Kliniki obejmuje rewitalizację warg sromowych kwasem hialuronowym, powiększenie punktu G, usunięcie lub odtworzenie błony dziewiczej oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Cena korekcji warg sromowych w Gdyni i w Londynie

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

W Gdyni za plastykę warg sromowych zapłacić trzeba około 3 900 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w The Private Clinic of Harley Street w Londynie wynosi ona 3 600 funtów brytyjskich, czyli około 21 000 złotych.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 3 000 zł do 4 900 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 059 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Wejherowo.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska