Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Katowice

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Katowice - informacje

Kadra w Euroklinika Kadra w Euroklinika

Niektóre kobiety cierpią z powodu, do którego nieraz wstydzą się przyznać. Mają zaniżoną samoocenę, nie przejawiają inicjatywy w kontaktach seksualnych, a nawet unikają ich przez kompleksy. Prócz tego nierzadko nie mogą aktywnie uprawiać sportu lub zwyczajnie funkcjonować bez bólu. Przyczyną dyskomfortu jest deformacja lub nadmierna wielkość warg sromowych. Na szczęście, dziś można jej łatwo zaradzić dzięki zabiegowi labioplastyki, czyli plastyki warg sromowych.

Podczas zabiegu labioplastyki lekarz chirurgicznie modeluje nowy kształt mniejszych lub większych warg sromowych. Operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Wybitni specjaliści labioplastyki w Katowicach

Tak intymna dziedzina medycyny wymaga nie tylko kunsztu, ale i dobrego kontaktu z pacjentką. Nie mówiąc już, oczywiście, o doświadczeniu. Jednym z miast, gdzie zabiegi plastyki warg sromowych przeprowadzają utalentowani lekarze, są Katowice. Dobrym przykładem może być dr n. med. Janina Janicka-Grabowska (Aesthete). Jakość usług jej kliniki zadowala nie tylko Polki – na operacje przyjeżdżają do niej pacjentki z USA, Włoch, Szwajcarii i Niemiec. Jest specjalistą chirurgiem plastykiem, kierownikiem medycznym kliniki, a także członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (IPRAS i EPRAS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Kolejny chirurg plastyk, dr Anna Olender (Olender Clinic), jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Warto dodać, że od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w placówce Weiss Klinik w Chorzowie. W swojej karierze ma przeprowadzenie ponad 3000 zabiegów. W ośrodku zajmuje się, między innymi, korekcją warg sromowych (najczęściej w znieczuleniu miejscowym i dożylnym).

Nie można tu nie wspomnieć o dr Jerzym Wilgusie (Euroklinika w Katowicach Ligocie). W ponad 30-letniej pracy zawodowej uzyskał liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające jego profesjonalizm. Pełnił funkcję ordynatora oddziału chirurgii plastycznej w szpitalu wojewódzkim w Sosnowcu. Był jednym z chirurgów w zespole chirurgów plastyków w programie telewizji Polsat „Chcę być piękna". Personel jego kliniki tworzą, między innymi, trzej chirurdzy: dr Józef Donocik, dr Bartosz Kubica i dr Andrzej Tomczyk. Labioplastyka w ośrodku praktycznie za każdym razem przeprowadzana jest w narkozie ogólnej, w pozycji ginekologicznej na stole operacyjnym.

Kliniki ginekologii estetycznej w Katowicach

W Klinice Chirurgii Mazan operacje plastyki warg sromowych wykonuje dr Zbigniew Mazan - właściciel kliniki. Oprócz tego przeprowadza również inne zabiegi typu plastyka przedsionka pochwy czy liposukcja wzgórka łonowego.

Dr Aleksandra Wolnicka (Epione) zajmuje się korekcją kształtu warg sromowych. Zabiegi przeprowadza najczęściej w znieczuleniu miejscowym i dożylnym.

Lek. med. Arkadiusz Kuna (Trendy) od 2006 roku pracuje jako samodzielny specjalista chirurgii plastycznej w Wielkiej Brytanii, a prócz tego prowadzi prywatny gabinet chirurgii plastycznej w Katowicach. Wykonuje labioplastykę w znieczuleniu ogólnym. Podczas zabiegu redukuje wargi sromowe mniejsze, jednocześnie ukrywając blizny u ich podstawy tak, by nie było ich widać, podczas gdy część zewnętrzna pozostaje nienaruszona.

Dr n. med. Henryk Mekle (Mekmed) specjalizuje się, co prawda, w proktologii, ale zajmuje się także profesjonalnym korygowaniem kształtu narządów płciowych. Zabiegi z tego zakresu wykonuje również dr Marcin Sierociński (Chirurgia Plastyczna Dr Marcin Sierociński).

Intymna turystyka medyczna

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Żeby wyleczyć kompleksy, kobiety są w stanie naprawdę daleko wyjechać. Dlatego nie dziwi, że do katowickich klinik pacjentki przyjeżdżają czasem z bardzo daleka – nie tylko z Europy, ale choćby i z Australii. W Polsce zapłacą mniej niż u siebie, a zabieg będzie wykonany tak samo profesjonalnie jak u zachodniego lekarza. Przy okazji można też będzie skorzystać z możliwości zwiedzenia miasta – niepozornego, a jednak pełnego turystycznych atrakcji. Jest tu nie tylko Spodek, ale i największy i najcięższy pomnik w kraju, czyli Pomnik Powstańców Śląskich, a także Muzeum Hansa Klossa i wieża spadochronowa w Parku im. Tadeusza Kościuszki.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Gdynia od 3 000 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 3 800 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Lubin od 1 800 zł do 3 800 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska