Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Kielce

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Kielce - informacje

Kadra w Plus Med Kadra w Plus Med

Labioplastyka, czyli plastyczna korekta warg sromowych mniejszych i / lub większych, to jeden z głównych zabiegów ginekologii estetycznej, który wiąże się ze zmianą ich kształtu i wielkości. Wskazaniami do zabiegu może być przerost, asymetria oraz inne czynniki, będące w ocenie pacjentki źródłem problemu. Istnieją dwie techniki wykonania zabiegu plastyki sromu: metoda Trim, która polega na redukcji przerośniętych warg sromowych mniejszych i usunięciu ciemnych brzegów, oraz Wedge – klinowa resekcja mniejszych warg bez konieczności usuwania ich naturalnych brzegów. W przypadku większych warg, z powodu ich atrofii często stosuje się ich augmentacje z zastosowaniem wypełniaczy.

Plastyka warg sromowych w Kielcach – gdzie wykonywany jest zabieg?

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje  lek. med. Sybilla Piekarska, specjalista chirurgii ogólnej i specjalista chirurgii plastycznej. Absolwentka Akademii Medycznej w Zabrzu specjalizuje się w labioplastyce i procedurze redukcji warg sromowych mniejszych oraz modelowania warg sromowych większych z zastosowaniem iniekcji kwasem hialuronowym. W swojej praktyce, oprócz zabiegów operacyjnych, wykonuje również mniej inwazyjne procedury medycyny estetycznej z zastosowaniem wypełniaczy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Modelowanie warg sromowych większych ze wskazań kosmetycznych i medycznych u kobiet w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym oferuje Centrum Medycyny Intymnej Gemma, gdzie w ramach procedury specjaliści korzystają z preparatu Desirial. Półgodzinny zabieg polega na podaniu 1 ml implantu na każdą stronę okolicy zabiegowej w celu jej remodelingu. Placówka wyspecjalizowała swoją ofertę w zakresie zabiegów ginekologii estetycznej i jako pierwsza w Kielcach zastosowała w tej kategorii laser MonaLisa Touch  firmy Deka.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych jest także częścią oferty Centrum Medycyny i Estetyki, gdzie w ramach Ginekologii estetycznej oferowany jest zabieg chirurgicznej korekcji przerośniętych warg mniejszych oraz modelowania warg większych z zastosowaniem wypełniacza. W tym pierwszym przypadku, alternatywą dla skalpela jest także laser, zmniejszający inwazyjność procedury. Pozostałą ofertę stanowią zabiegi korygujące tkanki krocza oraz rewitalizujące cały obszar z zastosowaniem kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego.

Labioplastyka w Kielcach i w USA – porównanie cen zabiegu

Kadra w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej Kadra w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Cena plastyki warg sromowych w Stanach Zjednoczonych wielokrotnie przewyższa cenę w kieleckich klinikach, gdzie za zabieg pacjentki płacą 2 000 - 4 500 zł. W USA natomiast, jak podaje serwis LabiaplastySurgeon.com, jest to kwota rzędu 3 000 - 8 000 $ (11 400 - 30 400 zł).

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Kielcach na tle innych miast

 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 3 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 059 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Kielcach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna oraz Busko-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska