Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Kraków

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki
Krakówul. Wodociągowa 47

Bona Dea Medycyna Estetyczna

ocena 4.7 / 5 (25 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Klinika Bona Dea wyróżnia się szalenie miłą atmosfera i profesjonalną obsługą. Okolica oraz położenie kliniki na terenie zielonych ogrodów sprzyja pozytywnymi psychicznymi nastawieniu. Dodatkowo, bezpośredni dojazd jest możliwy nawet komunikacją miejska. Na terenie kliniki znajduje sie bezpłatny parking. Wnętrze kliniki wyposażone w wysokim standardzie." 

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Przerośnięte wargi sromowe to nie tylko problem estetyki ciała. Niejednokrotnie przeszkadzają one w uprawianiu sportów czy seksu (przysparzają ból i dyskomfort) oraz uniemożliwiają noszenie obcisłej bielizny. Kobiety mają często z tego powodu kompleksy, ale idealnym rozwiązaniem jest labioplastyka.

Ulepszyć wargi sromowe

W Klinice Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bona Dea wykonywanych jest wiele zabiegów z ginekologii plastycznej. Wśród nich można wymienić labioplastykę pomniejszającą wargi sromowe mniejsze i większe, a także powiększanie i ujędrnianie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego czy ujędrnienie (rewitalizacja) oraz wypełnienie warg sromowych przy użyciu kwasu hialuronowego lub  własnego tłuszczu. Pacjentkami zajmuje się tutaj m.in. dr Piotr Mogiła-Komorowski, specjalista ginekologii i położnictwa I stopnia od 2001 roku, który ukończył Kosmetologię dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W swojej praktyce oprócz leczenia ginekologicznego zajmuje się także zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art&Med oferuje z zakresu plastyki zewnętrznych narządów płciowych - zabieg zmniejszający wargi sromowe mniejsze. Ponadto wykonywane są tutaj także operacje powiększające lub podnoszące piersi a także plastyka powłok brzucha czy liposukcja. Lekarzem wykonującym takie i inne zabiegi jest dr Tomasz Kasprzyk, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1997 roku oraz plastycznej II stopnia od 2002 roku. Swoje doświadczenie z zakresu tej drugiej dziedziny zdobywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med proponuje swoim pacjentkom, chcącym poprawić wygląd swoich warg sromowych, zabiegi labioplastyki. W zależności od stopnia wyciągnięcia warg sromowych lekarz stosuje tu dwie różne techniki: przy typie I i II - nieinwazyjny zabieg końcówką skanującą, natomiast przy typie III i IV a także deformacjach, asymetriach i hepertro­fii - metodę chirurgiczną lase­rem MonaLisa Touch. Jedną z kadry lekarskiej jest tutaj dr Ewa Posadzka, specjalista ginekologii i położnictwa od 2015 roku. Pomaga także pacjentkom, pracując w Klinice Ginekologii i Onkologii w Krakowie. Oprócz leczenia ginekologicznego wykonuje także zabiegi laserem MonaLisa Touch.

W Instytucie Dermatologii Eco-Lab specjaliści przeprowadzają zabiegi m.in. z zakresu chirurgii plastycznej, wśród których wymienić można ginekologię estetyczną, np. zabieg plastyki warg sromowych mniejszych i większych, a także powiększanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym, rekonstrukcje błony dziewiczej, zwężenie pochwy czy powiększenie punktu G. Takie i inne zabiegi wykonuje tutaj dr n. med. Rafał Pabiańczyk, chirurg plastyk, który doświadczenie z tej dziedziny zdobywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, podnosił także kwalifikacje na licznych kursach i zjazdach naukowych w kraju i za granicą.

Korekcji warg sromowych mniejszych można poddać się także w Klinice Chirurgii Plastycznej Estetika-Nova. Z chirurgii plastycznej wykonywane są tutaj także inne zabiegi tj. powiększanie pośladków, plastyka brzucha, modelowanie kształtu łydek a także powiększanie i pomniejszanie piersi, plastyka brodawek sutkowych oraz korekcja ginekomastii. Specjalistą jest tutaj dr Marek Ciesiński, chirurg ogólny (I stopnia od 1996 roku) oraz chirurg plastyk (II stopnia od 2003 roku), który posiada bogate doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej, zdobyte m.in. w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego, w ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju czy na wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach.

W Prywatnym Szpitalu Centermed można się umówić na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Jednym z nich jest labioplastyka warg sromowych mniejszych oraz większych a także plastyka napletka łechtaczki czy odtwarzanie błony dziewiczej (hymenoplastyka). Zabiegi takie wykonuje dr n. med. Artur Ludwin,  specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej, który doświadczenie praktyczne zdobywał w Klinice Ginekologii i Onkologii CMUJ. Posiada także liczne międzynarodowe certyfikaty z udziału w szkoleniach i kursach.

Ile kosztuje zabieg plastyki warg sromowych w Krakowie, a ile za granicą?

Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała

U krakowskich specjalistów za labioplastykę trzeba zapłacić 3-4 tys. zł, we Francji natomiast w klinice u dr. Calina Constantina Lazara jest to koszt 10 tys. zł.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 3 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska