Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Łódź

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Este l'arte Gabinet zabiegowy w Este l'arte

Plastyka warg sromowych to procedury chirurgiczne, związane z korekcją kształtu i wielkości fałdów śluzówki, otaczających wejście do pochwy. W przypadku warg sromowych mniejszych, na skutek ich przerostu zabieg wiąże się z ich redukcją z użyciem skalpela w znieczuleniu miejscowym. Wargi sromowe większe, w zależności od problemu, poddawane są procedurze zmniejszenia lub powiększenia z zastosowaniem liposukcji, zabiegu chirurgicznego bądź małoinwazyjnego wymodelowania z zastosowaniem wypełniaczy w postaci własnej tkanki tłuszczowej lub preparatu Macrolane.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych w Łodzi – gdzie wykonać zabieg?

Pacjentki, zmagające się z przerośniętymi wargami sromowymi mogą skorzystać z oferty lek. med. Agnieszki Osińskiej, która przeprowadza zabiegi labioplastyki. Specjalista położnictwa i ginekologii członek m. in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, dr Osińska jest certyfikowana w zakresie m.in. procedur IncontiLase and IntimaLase. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się ponadto leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu, laserową terapią „luźnej” pochwy oraz odmłodzeniem zewnętrznych okolic intymnych kobiety m. in. z użyciem nici Vaginal Narrover.

Centrum Medyczne Swiss Medicus to wielospecjalistyczna placówka, której jakość opieki i zakres działalności w 2014 r. wyróżniono znakiem jakości przedsiębiorców branży medycznej Supermedicus. Oprócz specjalistycznych konsultacji, CM ma w swojej ofercie szereg nowoczesnych terapii ginekologicznych z zastosowaniem m. in. koblacji, videonystagmografii (VNG), czy nowoczesnej antykoncepcji. Ofertę tę uzupełnia także ginekologia estetyczna z wykorzystaniem technologii laserowej MonaLisa Touc. Przeprowadzana tą metodą korekcja warg sromowych mniejszych jest godzinną procedurą, wykonywaną w znieczuleniu miejscowym.

Gabinet medycyny estetycznej  Dream-Med jest kolejną placówką w Łodzi, której ofertę ginekologii i położnictwa uzupełnia szeroki panel zabiegów, poprawiających funkcję i estetykę okolic intymnych kobiety. Oprócz laserowej rewitalizacji pochwy oraz warg sromowych CO2, liftingu krocza nićmi Vaginal Narrower czy wypełnienia kwasem hialuronowym warg sromowych większych preparatem Desinal Nuevia, w Gabinecie wykonywana jest także operacyjna plastyka warg sromowych mniejszych i większych. Oferta obejmuje również plastykę pochwy wraz z usuwaniem znamion na sromie.

Ile zapłacimy za labioplastykę w Łodzi i w USA?

Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Jak podaje serwis Labiaplasty Surgeon.com, cena plastyki warg sromowych w USA waha się od 3 000 do 8 000 $ (11 4000 -30 400 zł), a cena zależna jest od regionu, chirurga oraz zastosowanej metody. Zdecydowanie niższą cenę oferuje Łódź, gdzie za zabieg zapłacić należy ok. 3 000 zł.   

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 2 000 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Lubin od 1 800 zł do 3 800 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska