Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Lublin

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Lublin - informacje

Sprzęt medyczny w Żagiel Med Szpital Sprzęt medyczny w Żagiel Med Szpital

Labioplastyka, czyli plastyka chirurgiczna warg sromowych, to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który wykonuje się w przypadku przerostu warg sromowych mniejszych lub większych oraz ich asymetrii. Przeprowadzany jest z reguły w znieczuleniu miejscowym (ale bywa także w znieczuleniu ogólnym) i trwa od jednej do dwóch godzin. Jest to zabieg chirurgii jednego dnia, więc pacjentka w ten sam dzień może udać się domu. Zabieg taki może być wykonywany różnymi technikami, w zależności od lekarza operującego. Jedną z nich jest klinowa recesja warg sromowych, polegająca na klinowym wycięciu fragmentu warg sromowych i tym samym zredukowaniu ich obwodu. Inną metodą jest usunięcie przez chirurga środkowego fragmentu wargi sromowej mniejszej lub większej. Po takich operacjach zalecane jest powstrzymanie się od współżycia seksualnego na okres 3 tygodni.

Labioplastyka w ofercie placówek medycznych z Lublina

Na terenie Lublina zabiegami labioplastyki zajmuje się dr n. med. Tomasz Radomański, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia od 1982 i II stopnia od 1987 roku), które doświadczenie zawodowe zdobywał w III Klinice Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie (lata 2002-2012). W swojej praktyce lekarskiej przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej: oprócz labioplastyki wykonuje także plastykę krocza, wycięcie fragmentu lub nacięcie błony dziewiczej, plastykę szyjki macicy a także plastykę blizny krocza.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych oferowana jest również przez Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego. Pacjentka może się tutaj poddać: redukcji jednej wargi sromowej lub dwóch, redukcji warg sromowych mniejszych z jednoczesnym ujędrnieniem i powiększeniem warg sromowych większych, oraz redukcji warg sromowych większych przez  wycięcie (lub liposukcję). Ponadto przeprowadzana jest także liposukcja wzgórka łonowego oraz zabieg przeszczepu tłuszczu do warg sromowych większych.

Kolejnym lekarzem, przeprowadzającym w Lublinie operacje plastyczne warg sromowych mniejszych i większych, jest dr hab. n. med. Rafał Tarkowski, specjalista położnictwa i ginekologii (od 2006 roku) oraz ginekologii onkologicznej (od 2013 roku), który zajmuje się zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w I Katedrze i Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie oraz w NZOZ Profi-Med.

Jaka jest cena operacji plastycznej warg sromowych mniejszych (lub większych) w Lublinie, a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

5 000 zł należy zapłacić u lubelskich chirurgów plastycznych za zbieg chirurgiczny na wargach sromowych, natomiast w Queen Anne Street Medical Centre w Londynie (Wielka Brytania) jest to kwota 1 780 funtów (10 000 zł).

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 3 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 2 000 zł do 4 900 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Lubin od 1 800 zł do 3 800 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska