Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Poznań

labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Poznań - informacje

Kadra w Mandala Clinic Kadra w Mandala Clinic

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych polega na zmianie ich kształtu i wielkości. Zabieg ten wykonuje się w przypadku m.in. przerostu, asymetrii oraz innych czynników estetycznych warg sromowych, które w indywidualnej ocenie pacjentki powodują jej dyskomfort oraz problemy (np. przy współżyciu lub utrzymaniu higieny osobistej). W przypadku warg sromowych mniejszych zabiegowi podlegają fałdy błony śluzowej sromu, zdeformowane lub o zbyt dużych rozmiarach (najczęściej zabieg opiera się na usunięciu nadmiernej ilości tkanki), a w przypadku warg sromowych większych zabieg przeprowadzany jest najczęściej przy występowaniu atrofii (zaniku narządu) i polega na ostrzykiwaniu warg sromowych botoksem.

Placówki w Poznaniu, w których wykonać można zabieg plastyki warg sromowych mniejszych i większych

Dr hab. n. med. Dariusz Szpurek to ginekolog, wykonujący zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym plastykę warg sromowych większych i mniejszych. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu. Odbył liczne staże zawodowe z zakresu ginekologii operacyjnej, m.in. w Obagi Plastic Surgery And Dermatology Hospital w Riyadh w Arabia Saudyjskej (staż dotyczący zastosowania technik operacyjnych w zakresie ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej). Ukończył także szkolenie, dotyczące laserowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej „The Laser Vaginal Rejuvenation Center of Los Angeles”. Jest członkiem The Laser Vaginal Rejuvenation Institute of America oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Zabiegi plastyki warg sromowych wykonuje w oparciu o techniki laserowego modelowania warg sromowych (DLV).

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych znajduje się także w ofercie Kliniki Kolasiński w Poznaniu. Zabieg labioplastyki w placówce wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, miejscowym lub podpajęczynówkowym. Plastyka warg sromowych większych w placówce polega natomiast na ostrzykiwaniu ich preparatem Desirial Plus (jest to kwas hialuronowy, przeznaczony do zabiegów okolic narządów płciowych).

Klinika Skupin także oferuje pacjentkom zabieg plastyki warg sromowych mniejszych. W klinice labioplastyka wykonywana jest z nacięcia w części tylnej lub klinowo w środkowej, co umożliwia pozostawienie naturalnego brzegu warg i zapewnienie dotychczasowej ich wrażliwości na bodźce. Zmniejszenie warg sromowych mniejszych wykonywane jest najczęściej w znieczuleniu dożylnym i miejscowym, a długość pobytu pacjentki w klinice wynosi ok. 2-3 h.

Porównanie cen zabiegu plastyki warg sromowych w Poznaniu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic
Za zabieg plastyki warg sromowych mniejszych w klinice Tooting Medical Centre w Londynie (Wielka Brytania) zapłacić trzeba 850 funtów (ok. 5 100 zł). W Poznaniu ten sam zabieg kosztuje ok. 4 000 zł.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdynia od 3 000 zł do 4 900 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Białystok od 4 500 zł do 4 920 zł
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych cena »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor: