Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Warszawa

Synonimy: labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Czasy się zmieniają i to, co kiedyś mogło wydawać się dziwne, dziś jest przyjmowane naturalnie. Dziś kobiety mogą poprawić to, co kiedyś trzeba było zaakceptować, nawet jeśli sprawiało ból i wpędzało w kompleksy. Dziś mogą wybrać się do kliniki i pod okiem specjalisty poddać się operacji, która poprawi wygląd ich miejsc intymnych. Dzięki labioplastyce mogą usunąć wady rozwojowe narządów rodnych (deformacja, zanik warg mniejszych lub ich przerost) oraz zwiększyć intensywność doznań podczas współżycia.

Plastyka warg sromowych (inaczej labioplastyka) polega na wyprofilowaniu przez lekarza nowego kształtu warg w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Poddają się jej kobiety, które chcą skorygować asymetrię warg sromowych, nadać im większą estetykę bądź ujędrnić miejsca intymne np. po ciąży. W tym celu stosuje się czasami przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, ale coraz częściej  specjaliści wybierają żel Macrolane. Modelowanie polega na wstrzykiwaniu żelu w punkty wymagające skorygowania. Zabieg trwa ok. 30 minut. Z kolei zmniejszanie warg sromowych jest wykonywane chirurgicznie w znieczuleniu zewnątrzoponowym i trwa dłużej (ok. godziny).

Lekarze w Warszawie – specjaliści i powiernicy

Plastyka warg sromowych staje się coraz popularniejszym zabiegiem. W Polsce placówki, w których można wykonać taki zabieg, mieszczą się w głównych miastach, w tym w Warszawie. Zainteresowanie klientek labioplastyką powoduje, że kolejne kliniki włączają ją do swojej oferty, chcąc stać się bardziej konkurencyjnymi. Jednocześnie jest to intymna operacja, wymagająca odpowiedniego podejścia i wiedzy, stąd często wykonujący ją lekarze to równocześnie ginekolodzy, a nawet ginekolodzy położnicy.

Jednym z nich jest lek. med. Andrzej Wincewicz (Char-Med), ginekolog położnik o podwójnych, polskich i brytyjskich, kwalifikacjach. Posiada również podwójne obywatelstwo. Przez 23 lata pracował na terenie Londynu i okolic, gdzie zdobywał doświadczenie, między innymi, w endokrynologii ginekologicznej. Pracująca razem z nim lek. med. Anna Olejnik-Płaszczykowska, absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku, zajmuje się diagnostyką ginekologiczno-położniczą. Obecnie pracuje także w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka.

Główne miejsce na podium warszawskich klinik zajmuje Medifem – pierwsza polska klinika kosmetoginekologii, założona w 1992 roku przez dr Andrzeja Barwijuka. To właśnie ona jest nowatorem w dziedzinie medycyny estetycznej, której wiele kobiet zawdzięcza ostateczne pożegnanie się z kompleksami i bólem. Specjaliści pomagają pacjentkom uporać się z problemem hipertrofii (przerostu warg sromowych) i atrofii (zaniku warg większych). Korygują też asymetrię mniejszych warg sromowych. Dr Barwijuk przeprowadza operacje także w klinice IQ Medica.

Kliniki kosmetoginekologii

W klinice AGKlinik dr Adama Gumkowskiego, w zależności od konkretnego przypadku, operacja polega na skorygowaniu kształtu, zmniejszeniu lub powiększeniu warg sromowych. Przeprowadzający zabiegi dr Robert Bartkowiak stosuje w tym celu liposukcję, przeszczep tkanki tłuszczowej pacjentki lub wypełniacz (np. Macrolane). Operacja trwa ok. 30 minut i wykonuje się ją w znieczuleniu miejscowym.

Dr Joanna Pabich-Worożbit (Uni Klinik) jest ginekologiem położnikiem, który przeprowadza w klinice wszystkie zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Nie tylko posiada ogromne doświadczenie w operacjach plastycznych pochwy, ale również (jako lekarz i kobieta) nawiązuje świetny kontakt z pacjentkami.

W kolejnej placówce, Medical Esthetic (Warszawa, Saska Kępa), pacjentki mogą poddać się zabiegowi zmniejszenia warg sromowych w znieczuleniu ogólnym. Oddziałem chirurgii plastycznej w klinice kieruje dr Nasińska-Jurek, jedyny chirurg plastyczny w Polsce będący członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy EAFPS.

Natomiast specjaliści Szpitala Grupy Lux Med przeprowadzają profesjonalne operacje rozklejenia warg sromowych mniejszych. Podobnie jest w Klinice Piękna – prócz zmniejszenia warg sromowych mniejszych najczęściej wykonywanymi zabiegami plastyki żeńskich narządów płciowych jest labioplastyka oraz plastyka pochwy i krocza. Specjalistami kliniki są, między innymi, dr Aleksandra Porębska oraz dr Rafał Bębenek.

Na zabieg ginekologii estetycznej do Warszawy

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Labioplastyka jest intymną operacją, więc wybranie odpowiedniego lekarza jest bardzo ważne. Dlatego nie dziwi, że chcące poddać się zabiegowi kobiety szukają go nieraz daleko – nawet w innym kraju. Warszawscy specjaliści cieszą się renomą wśród cudzoziemek, które przyjeżdżają do nich z Iranu czy Pakistanu, a także z Europy. A skoro już  po zabiegu,  w tym samym dniu, mogą poświęcić się zwiedzaniu miasta, chętnie korzystają z okazji. Wędrując po Warszawie, poznają urodę Łazienek Królewskich oraz Krakowskiego Przedmieścia.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 2 200 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 3 000 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Kielce od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 059 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska