5,0 / 5  - 2 opinie

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna regeneracyjna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. Naszą specjalizacją są zabiegi implantologiczne, a w trakcie leczenia implantologicznego stosujemy produkty najwyższej jakości uznanych marek, takich jak Alpha-Bio, Ankylos, Xive, Miss, Implantium, Super Line oraz BIOMET 3i. Przeprowadzamy liczne zabiegi chirurgii stomatologicznej: ekstrakcje zębów mądrości oraz zębów zatrzymanych i jeszcze niewyrzniętych, resekcje wierzchołka korzeni, hemisekcje oraz podcinanie wędzidełka warg i języka. Wykonujemy zabiegi w obrębie zatoki szczękowej (sinus lift – podniesienie dna zatoki szczękowej), w naszej ofercie znajduje się również chirurgiczne przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego, regeneracja wyrostków zębodołowych oraz chirurgiczne leczenie chorób przyzębia.

Przeprowadzamy szeroki zakres zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, w tym korektę kształtu i koloru uzębienia przy pomocy wysokiej jakości licówek pełnoceramicznych, fluoryzację oraz skaling, czyli usuwanie osadu i kamienia nazębnego. Osobom niezadowolonym z koloru szkliwa oferujemy także nowoczesne i bezpieczne wybielanie gabinetowe systemem BYWHITE, która pozwala na rozjaśnienie zębów nawet o 14 tonów. Wykonujemy odbudowę korony zęba materiałem kompozytowym, usuwamy zęby stałe oraz mleczne, naszym pacjentom oferujemy też szyny relaksacyjne.

Co leczymy

Pacjenci Akademii Platinum mogą poddać się kompleksowemu leczeniu schorzeń z zakresu stomatologii. Przeprowadzamy leczenie próchnicy orz profilaktyką przeciwpróchniczą, a podczas wypełniania ubytków stosujemy materiały światłoutwardzalne najwyższej jakości (wypełnienia Gradia, Charizma, Enamel HFO, Filtek Supreme), które doskonale imitują kolorystykę i przezierność tkanek zębowych i pozwalają na osiągnięcie w pełni zadowalającego efektu estetycznego. Dodatkowo stosowane przez nas materiały charakteryzują się zmniejszonym tzw. „skurczem polimeryzacyjnym”, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko nieszczelności wypełnień i powstawania próchnicy wtórnej. W trakcie leczenia stosujemy skuteczne środki do znieczulania miejscowego, dlatego zabiegi są dla Pacjenta bezbolesne i bezstresowe.

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem wad zgryzu u dorosłych i dzieci, w naszej ofercie znajduje się także leczenie endodontyczne, w trakcie którego wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt medyczny, w tym mikroskop stomatologiczny oraz EndoPilot Comfort Plus, będący unikatowym połączeniem endometru, mikrosilnika endodontycznego, pistoletu do wypełniania kanałów ciepłą gutaperką oraz pluggera. Leczymy braki zębowe niezależnie od ich wielkości – od pojedynczych zębów aż do całkowitego bezzębia. W trakcie leczenia braków zębowych stosujemy korony (porcelanowe standardowe, na złocie oraz na cerkonie, a także korony pełnoceramiczne), mosty porcelanowe standardowe, na złocie lub cerkonie, mosty adhezyjne oraz nowoczesne mosty ze szklanym podparciem. Naszym pacjentom oferujemy także protezy szkieletowe i akrylowe, uzupełnienia protetyczne oparte na implantach oraz szeroki zakres wkładów koronowo-korzeniowych, w tym wkłady lane chromowo-kobaltowe lub złote, wkłady porcelanowe, tytanowe i z włókna szklanego. W ofercie kliniki znajduje się także leczenie stomatologiczne dzieci, które obejmuje m.in. leczenie kanałowe zębów mlecznych (amputacja miazgi) oraz wypełnienia zębów mlecznych.