Plexr - zabiegi poprawiające wygląd skóry Racibórz i okolice

Synonimy: usuwanie nadmiaru skóry z powiek urządzeniem Plexr, wycięcie pieprzyka urządzeniem Plexr, usuwanie znamienia barwnikowego metodą łuku elektrycznego Plexr więcej »

Bezpośrednio w Raciborzu nie dysponujemy placówką wykonującą plexr - zabiegi poprawiające wygląd skóry, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Raciborza. Plexr - zabiegi poprawiające wygląd skóry można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (23 km od Raciborza) lub w Gabinet Lekarski Marek Klar Łaziska Górne (45 km od Raciborza) gdzie cena za plexr - zabiegi poprawiające wygląd skóry wynosi 1 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska