Pobranie wycinka sromu Gniezno i okolice

Synonimy: pobranie wycinka ze sromu w znieczuleniu miejscowym z badaniem histopatologicznym, pobranie wycinków ze sromu i szyjki macicy, pobranie wycinka warg sromowych więcej »

Bezpośrednio Gniezno nie dysponujemy placówką wykonującą pobranie wycinka sromu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gniezno. Pobranie wycinka sromu można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (47 km od Gniezno) w cenie 400 zł lub w Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (47 km od Gniezno) gdzie cena za pobranie wycinka sromu wynosi 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz pobranie wycinka sromu Gniezno?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska