Pobyty diagnostyczne Świnoujście i okolice

Synonimy: turnusy z pakietami diagnostycznymi, pobyty z pakietami badań

Bezpośrednio w Świnoujściu nie dysponujemy placówką wykonującą pobyty diagnostyczne, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Świnoujścia. Pobyty diagnostyczne można przeprowadzić m.in. w Szpital Uzdrowiskowy Mieszko w Kamieniu Pomorskim (35 km od Świnoujścia) w cenie 471 zł lub w Sanatorium Uzdrowiskowe Chrobry w Kamieniu Pomorskim (35 km od Świnoujścia) gdzie cena za pobyty diagnostyczne wynosi 471 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska