Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami Warszawa

uniesienie piersi z powiększeniem implantami, mastopeksja + powiększenie implantami, lifting piersi oraz powiększanie implantami więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

Uniesienie biustu z jego jednoczesnym powiększeniem za pomocą implantów to zabieg przeznaczony dla kobiet z opadającym, niewielkim biustem. Zwykle piersi zmieniają się w ten sposób po przebytej ciąży i karmieniu piersią.

Piersi powiększone i podniesione

W Klinice Chirurgii Plastycznej dr Szczyt z chirurgii plastycznej piersi pacjentka może poddać się m.in. zabiegowi podniesienia biustu wraz z jego powiększeniem przy wykorzystaniu implantów. Ponadto wykonywane są tutaj zabiegi samego powiększenia piersi, wymiany implantów piersiowych, samego podniesienia piersi oraz redukcji biustu. Pacjentkami zajmuje się tutaj dr Marek Szczyt, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1991 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1999 roku), który swoje doświadczenie z tej ostatniej dziedziny zdobywała w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz na licznych stażach i szkoleniach krajowych i zagranicznych, np. w USA, Francji czy we Włoszech.

Szpital LUX MED oferuje różne zabiegi z zakresu chirurgii piersi. Wśród nich można wymienić podniesienie piersi - mastopeksja, który to zabieg można połączyć tutaj z wypełnieniem ich objętości i nadaniem odpowiedniej wielkości poprzez zastosowanie implantów (firmy Mentor oraz Allergan). Dodatkowo lekarz wykona także operacje zmniejszenia piersi, samego powiększenia biustu oraz jego rekonstrukcje. Z kadry medycznej można wymienić tutaj dr. Łukasza Ulatowskiego, chirurga ogólnego i plastycznego, który doświadczenie w swoim zakresie zdobywał w Polsce i za granicą, m.in. w Oddziale Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie czy w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven (Belgia).

W Klinice Chirurgii Estetycznej Medical Esthetic pacjentka ma do wyboru wiele wariantów z zakresu chirurgii plastycznej piersi. Jednym z nich jest zabieg uniesienia biustu z powiększeniem za pomocą implantów piersiowych. Inne to: wyjęcie lub wymiana implantów, wymiana implantów z podniesieniem piersi a także powiększenie piersi podotoczkowo oraz redukcja biustu z podniesieniem. Zabiegi takie i inne wykonuje tutaj dr Grażyna Nasińska-Jurek, specjalista chirurgii plastycznej od 2004 roku oraz chirurgii dziecięcej. Doświadczenie w chirurgii plastycznej zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie oraz w zagranicznych ośrodkach w Anglii, Hiszpanii, Turcji oraz we Włoszech i Szwecji.

Klinika Lasermed - Centrum Dermatologii i Chirurgii Plastycznej posiada w swojej ofercie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Pacjentka może umówić się tutaj na korekcję kształtu opadającego biustu wraz z powiększaniem implantami. Ponadto lekarz podejmie się tutaj także powiększenia piersi implantami i własnym tłuszczem, operacji zmniejszenia biustu oraz korekcji asymetrii piersi. Lekarzm tym jest dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny i ogólny, który doświadczenie medyczne zdobywał w szpitalu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz w szpitalu im. prof. Orłowskiego w Warszawie, a także na za granicą - Mc Gill University w Montrealu (Kanada).

Zabiegowi korekcji obwisłych piersi wraz z powiększeniem implantami pacjentka może poddać się także w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki. Z innych zabiegów chirurgii piersi wykonywane są tutaj także operacje powiększenia biustu implantami, systemem Brava lub własnym tłuszczem, a także rekonstrukcja biustu z ekspanderoprotezą, własnymi tkankami lub własnym tłuszczem z systemem Brava. Pacjentkami zajmuje się dr n. med. Tadeusz Witwicki, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, który szkolił się za granicą m.in. w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Stale uczestniczy w zjazdach i kursach, organizowanych z zakresu chirurgii plastycznej, m.in. w Paryżu, Mediolanie i Oslo.

Poliklinika Jolly Med proponuje swoim pacjentkom m.in. zabieg liftingu piersi połączony z powiększeniem za pomocą implantów lub z pomniejszeniem zbyt obfitego biustu. Można tutaj także powiększyć biust wszczepem wypełnionym żelem silikonowym, roztworem soli fizjologicznej lub żelem silikonowym i roztworem soli fizjologicznej - tzw. expandero-protezy do rekonstrukcji piersi. Jednym z lekarzy jest dr Sylwia Daniluk, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1997 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1999 roku).

Cena podniesienia piersi wraz z ich powiększeniem za pomocą implantów w Warszawie i za granicą

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Za zabieg liftingu piersi z ich jednoczesnym powiększeniem implantami pacjentka w warszawskich gabinetach chirurgii plastycznej zapłaci od 20 do 24 tys. zł, natomiast w Belgii 4,7 tys. euro w Wellness Kliniek.

Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 16 000 zł do 21 100 zł
 • Wrocław od 12 000 zł do 16 800 zł
 • Kraków od 16 000 zł do 22 000 zł
 • Częstochowa od 12 000 zł do 20 000 zł
 • Gdańsk od 18 100 zł do 18 900 zł
 • Łódź od 16 000 zł
 • Szczecin od 15 000 zł do 23 000 zł
 • Kielce od 22 000 zł
 • Rzeszów od 16 000 zł do 20 000 zł
 • Bydgoszcz od 16 605 zł do 17 958 zł
 • Poznań od 14 000 zł
 • Jastrzębie-Zdrój od 15 000 zł
Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami cena »

Usługa podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.