Podniesienie piersi Warszawa

uniesienie piersi, zabieg mastopeksji, lifting piersi, korekcja kształtu biustu więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Podniesienie piersi Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

Nie sposób zaprzeczyć, że piękny biust jest dumą kobiety. Zdarza się jednak, że staje się obwisły – najczęściej ma to miejsce po porodzie lub przy zmianie wagi, no i, oczywiście, piersi opadają z wiekiem. Niekiedy kobiecie tak bardzo to przeszkadza, że decyduje się na operacyjne podniesienie piersi i w tym celu udaje się do kliniki chirurgii plastycznej.

Podniesienie piersi, inaczej nazywane liftingiem piersi lub mastopeksją, polega na nowym umiejscowieniu brodawki sutkowej i usunięciu nadmiaru obwisłej skóry. Czasem chirurg usuwa też tkankę tłuszczową, zmniejszając objętość biustu pacjentki. Operacja wymaga znieczulenia ogólnego i spędzenia co najmniej 2-3 dni w klinice. Później pacjentka musi nosić sportowy biustonosz (ok. 3 miesiące).

Warszawa - chirurgia plastyczna

W wielu miastach Polski można poddać się zabiegowi podniesienia piersi. Jednych z nich jest Warszawa, gdzie swoje placówki prowadzą wybitni chirurdzy plastyczni, tacy jak, na przykład, dr n. med. Tomasz Matuszewski (Model Med). Obecnie pracuje jako konsultant i chirurg operujący w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie. Jednym z jego zawodowych osiągnięć jest wprowadzenie do stałej praktyki klinicznej techniki mikrochirurgicznej. Dokonał tego wraz z zespołem Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP.

Kolejny specjalista, dr n. med. Piotr Osuch (IQ Medica), to absolwent warszawskiej Akademii Medycznej. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz tego jest członkiem European Academy of Facial Plastic Surgery i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Mastopeksję wykonuje także w prowadzonej przez lekarza dermatologa Dorotę Prandecką klinice Lasermed. W czasie zabiegu koryguje obwisłość i kształt piersi oraz położenie i wielkość brodawek sutkowych.

Również dr Maciej Rogala (Miejska Farma Piękności) jest znanym i cenionym chirurgiem. To członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz wykładowca Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Prócz niego zabiegi z zakresu korekcji piersi w ośrodku wykonuje również dr Wojciech Jasek.

Dr n. med. Tadeusz Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), absolwent warszawskiej Akademii Medycznej, to chirurg plastyk z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pracuje jako ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Jest prekursorem wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce. Wykonuje, między innymi, zabiegi modelacji piersi przy poporodowym zaniku gruczołu oraz obwisłym biuście.

Centrum chirurgii plastycznej w Warszawie

W klinice Medical Esthetic (Saska Kępa) pacjentka może skorygować asymetrię piersi, szczególnie jeśli nie chce skorzystać z możliwości powiększenia drugiego gruczołu. Dzięki zabiegowi podniesienia i redukcji zbyt obfitych piersi lekarz usuwa główną przyczynę dolegliwości (rodzących wcześniej zmianę postawy i dotkliwy ból kręgosłupa). Zabiegi przeprowadza dr Grażyna Nasińska-Jurek, członek Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy EAFPS.

Dr Janusz Greese Łyko oraz dr n. med. Wojciech Witkowski (Klinika chirurgii plastycznej dr A. Sankowskiego) przeprowadzają zabiegi plastyki piersi (breast lift), dzięki czemu przywracają estetyczny kształt piersiom bez powiększania ich, wyłącznie dzięki usunięciu nadmiaru skóry. Operacje szczególnie często wybierają młode mamy, które nie chcą zmieniać wielkości biustu, a tylko odzyskać jego pierwotny, młodzieńczy kształt.

Zabiegi podniesienia piersi wykonuje również założona przez dr Andrzeja Barwijuka klinika Medifem, reklamująca się jako pierwsza w Polsce klinika kosmetoginekologii.

Atrakcyjniejszy wygląd dla każdej kobiety

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Tak niewiele trzeba, by znów cieszyć się atrakcyjnym, jędrnym biustem. Mastopeksja staje się coraz popularniejszym zabiegiem wśród Polek, a do warszawskich klinik coraz liczniej przyjeżdżają także cudzoziemki. Pacjentki z Niemiec, Szwecji, Włoch czy Francji poddają się zabiegom w polskich placówkach, ponieważ są dla nich tańsze niż we własnym kraju, a przy tym wiedzą, że poziom usług polskich chirurgów plastycznych nie odbiega niczym od specjalistów na Zachodzie. Przy okazji mogą spędzić nieco czasu w pięknym rejonie i poświęcić się zwiedzaniu. Do zobaczenia jest, między innymi, przepiękne Stare Miasto i Pałac w Wilanowie. Nie można też przegapić okazji zwiedzenia Łazienek Królewskich.

Podniesienie piersi - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 6 000 zł do 19 000 zł
 • Kraków od 8 000 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 16 000 zł
 • Katowice od 8 000 zł do 15 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł do 8 700 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 15 750 zł
 • Szczecin od 11 000 zł do 15 000 zł
 • Bydgoszcz od 10 000 zł do 11 931 zł
 • Rzeszów od 8 000 zł do 12 500 zł
 • Poznań od 10 000 zł
 • Białystok od 8 610 zł do 12 915 zł
Podniesienie piersi cena »

Usługa podniesienie piersi w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.