Podologia, leczenie chorób stopy Jaworzno i okolice

Synonimy: podiatria, diagnozowanie i leczenie chorób stopy

Bezpośrednio w Jaworznie nie dysponujemy placówką wykonującą podologia, leczenie chorób stopy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Jaworzna. Podologia, leczenie chorób stopy można przeprowadzić m.in. w Poradnia Chorób Stopy w Warszawie (256 km od Jaworzna) w cenie 20 zł lub w Body Care Clinic w Katowicach (19 km od Jaworzna) gdzie cena za podologia, leczenie chorób stopy wynosi 180 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz podologia, leczenie chorób stopy w Jaworznie?

Usługa podologia, leczenie chorób stopy w Jaworznie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska