Pojedyncza blizna - usuwanie laserem Warszawa

Synonimy: laserowa redukcja pojedynczej blizny, zabieg laserowej korekcji blizny, likwidacja małej blizny laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pojedyncza blizna - usuwanie laserem Warszawa - informacje

Kadra w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Kadra w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Usuwanie blizn stanowi jedno z największych wyzwań medycyny estetycznej. Za najskuteczniejszą metodę bezoperacyjnego usuwania blizn uznaje się laseroterapię wykonywaną za pomocą lasera frakcyjnego Co2. Metoda polega na wywołaniu niewielkiego urazu w obrębie skóry właściwej, a tym samym poprawy jest stanu i całkowitej przebudowy. Zabieg zalecany jest do usuwania blizn, które powstały w wyniku operacji chirurgicznej, uszkodzenia skóry, oparzenia oraz blizn potrądzikowych. Liczba wykonanych zabiegów związana jest w szczególności z rozległością i umiejscowieniem zmian oraz efektami jakie przyniósł pojedynczy zabieg. Dla pełnego efektu wykonuje się jednak od 2 do 5 sesji w odstępach 2-4 tygodni.

Laserowe usunięcie pojedynczej blizny – gdzie można wykonać zabieg w Warszawie

W Warszawie zabieg laserowego usunięcia pojedynczej blizny wykonuje lek. med. Marek Wasiluk, specjalista medycyny estetycznej. Studia podyplomowe z medycyny estetycznej ukończył na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończył również studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTMEiAA (Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging). Jest wykładowcą laseroterapii na podyplomowych studiach medycyny estetycznej prowadzonych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Pojedynczą bliznę usunąć laserem można również w Klinice Beauty Skin. Klinika na wyposażeniu ma wysokiej klasy sprzęt medyczny m.in. laser diodowy Palomar Vectus oraz laser frakcyjny Palomar Emerge. Z oferty kliniki skorzystały m.in. dziennikarka i prezenterka telewizyjna Anna Popek oraz prezenterka telewizyjna Dorota Gardias.

Na usunięcie pojedynczej blizny laserem udać się można także do dr n. med. Pawła Rujny, specjalisty dermatologii i wenerologii. Ukończył on wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada m.in. dyplom uczestnictwa w sympozjum naukowym na temat Wybranych jednostek chorobowych skóry i fotostarzenia w aspekcie dermatologii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Kolejną stołeczną placówką, która oferuje pacjentom usuwanie pojedynczych blizn metodą laserową jest Klinika Miracki. W 2014 roku otrzymała ona brązową statuetkę „Perła Eskulapa” w kategorii Medycyna estetyczna. Posiada również Euro Certyfikat wysokiego standardu obsługi i profesjonalizmu świadczonych usług, który otrzymała w 2010 roku.

Niechcianą bliznę usunąć można również u dr n. med. Marka Antiszko, specjalisty dermatologii, medycyny estetycznej i laserowej oraz wenerologii. Ukończył on Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Praktykę zdobywał m.in. w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zabieg laserowego usunięcia pojedynczej blizny wykonuje także dr n. med. Beata Dethloff, specjalista medycyny estetycznej, endokrynologii oraz chorób wewnętrznych. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Praktykę zdobywała m.in. w Szpitalu im. Barlickiego w Łodzi. Ukończyła również Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny „Anti-Aging” przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Laserowe usunięcie pojedynczej blizny w Warszawie i za granicą - ceny

Gabinet zabiegowy w Premium Medical Gabinet zabiegowy w Premium Medical

W Clinicas Diego de Léon w Madrycie laserowe usunięcie pojedynczej blizny kosztuje 250 euro, czyli około 1 050 złotych. W Warszawie koszt jednej sesji laserowej zaczyna się już od 150 złotych, co w przypadku nawet czterokrotnego powtórzenia wiąże się z mniejszym wydatkiem niż za granicą. Odwiedzając stolicę warto zobaczyć m.in. Królikarnię, czyli klasyczny pałac położony na skarpie wiślanej, w którym obecnie mieści się muzeum posiadające największą kolekcję rzeźb w Polsce, od XV wieku do chwili obecnej.

Pojedyncza blizna - usuwanie laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 150 zł do 700 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 200 zł
 • Wrocław od 50 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 200 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 250 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 2 000 zł
 • Lublin od 250 zł
 • Białystok od 1 000 zł do 1 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł
 • Kielce od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa pojedyncza blizna - usuwanie laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu pojedyncza blizna - usuwanie laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska