ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Poliklinika Doktora Bessera oferuje kompleksowe konsultacje, a także długoterminową opiekę medyczną w 24 poradniach specjalistycznych. Nasi lekarze zajmują się leczeniem oraz diagnozowaniem chorób o różnej etiologii. Przeprowadzają szereg procedur z zakresu , między innymi, chirurgii, interny, laryngologii czy okulistyki.

Poza szeroką gamą konsultacji specjalistycznych dysponujemy własną salą zabiegową, w której wykonujemy pełen zakres badań oraz zabiegów endoskopowych (również w znieczuleniu). Ponadto zajmujemy się procedurami naprawy zwężeń dróg żółciowych oraz leczeniem kamicy pęcherzyka żółciowego.

W naszej Poliklinice posiadamy pracownię ultrasonograficzną. Oferujemy pełen zakres badań, w tym również echokardiografię. Wśród oferowanych przez nas procedur można również wymienić pobieranie biopsji narządowej pod kontrolą USG oraz przezskórne opróżnianie torbieli.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Poliklinika Doktora Bessera jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska