4,4 / 5  - 1127 opinii

Opinie z internetu

Placówka Poliklinika Doktora Bessera została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.4 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1127 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,4

1127 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Tourmedica.pl)
3,7 / 5  (33 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (1094 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Doktora Bessera" jest placówką prywatną działającą na terenie Sosnowca od 1986 roku. Obecnie są tu świadczone usługi wielospecjalistyczne m.in. w: chirurgii naczyń, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chorób wewnętrznych, chorób płuc, endokrynologii, gastroenterologii, hematologii, hepatologii, kardiologii, laryngologii, leczenia otyłości, leczenia osteoporozy, medycyny pracy, nefrologii, neurochirurgii, neurologii, okulistyki, ortopedii, psychiatrii, psychologii, reumatologii, urologii, masaże , rehabilitacja, psychoterapia. Osobiście najbardziej w pamięci utkwiły mi opinie na temat Pana dr Krzysztofa Wójcika, który zajmuje się leczeniem i diagnostyką zmian zwyrodnieniowych stawów, zespołów bólowych kręgosłupa, a także urazów narządu ruchu. Oferuje również fachową pomoc cierpiącym na zespoły uciskowe (neuropatie) nerwów obwodowych oraz zmiany zniekształcające stóp. Klienci mówią o nim w samych pozytywach. To bardzo dobry lekarz, rzeczowy i pomocny. Przeprowadza szczegółowy wywiad, słucha bardzo uważnie, zadaje dodatkowe pytania, aby zdiagnozować właściwie chorobę. Tłumaczy na czym polega schorzenie, jak je leczyć, jak postępować. Odpowiada cierpliwie na pytania, a przy tym jest bardzo kulturalny i miły. Pacjent czuje, że jest dla Pana doktora ważny."

Marta G. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Beata
9 maja 2017
5,0
5,0 - Beata
Bardzo profesjonalne podejście do mnie jako pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno skorzystam z dalszych konsultacji w Klinice u tego lekarza.
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jacek Pałac
 
Szczegóły