Poporodowa plastyka krocza i pochwy Katowice i okolice

Synonimy: poprawa wyglądu pochwy i krocza po porodzie

Bezpośrednio w Katowicach nie dysponujemy placówką wykonującą poporodowa plastyka krocza i pochwy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Katowic. Poporodowa plastyka krocza i pochwy można przeprowadzić m.in. w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Zawiercie (37 km od Katowic) w cenie 1 800 zł. W wymienionej placówce poporodowa plastyka krocza i pochwy wykonuje ginekolog-położnik. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka krocza i pochwy Katowice - informacje

Jeśli w następstwie porodu doszło do rozległych obrażeń krocza, a efekt zaopatrzenia okołoporodowego nie daje satysfakcji pacjentce, wówczas może się ona zdecydować na zabieg poporodowej plastyki krocza. Dotyczy to zarówno rany po nacięciu krocza (infekcji, bliznowacenia, bólu), jak i innych deformacji krocza (rozciągnięcie, uszkodzenie, pęknięcie). Procedury zwykle obejmują waginoplastykę oraz labioplastykę.

Poporodowa korekcja pochwy i krocza - zabiegi w Katowicach 

O zdrowie intymne kobiety dbają specjaliści Kliniki Ginekologii Plastycznej Gyncentrum, gdzie przywrócenie prawidłowego wyglądu oraz funkcji narządów płciowych nie tylko po porodzie jest celem małoinwazyjnych procedur, oferowanych w ramach ginekologii plastycznej. Zakres świadczeń obejmuje leczenie nietrzymania moczu (m.in. laseroterapia MonaLisa Touch, taśmy Mini Sling, Botox), laserową korekcję warg sromowych i krocza, plastykę przedsionka pochwy oraz zabiegi estetyczne z użyciem wypełniaczy (augmentacja, rewitalizacja pochwy i lipotransfer do warg sromowych i pochwy). W ramach ginekologii plastycznej wykonywana jest również plastyka warg sromowych oraz clitoroplastyka.

Plastykę pochwy w obniżeniu przedniej i/lub tylnej ściany pochwy wykonuje w ramach Specjalistycznego gabinetu położniczo-ginekologicznego dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol, specjalista II stopnia położnictwa i ginekologii. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej specjalizuje się w małoinwazyjnej chirurgii ginekologicznej. Świadczy pełen zakres konsultacji i usług diagnostyczno-leczniczych, z doradztwem antykoncepcyjnym włącznie oraz wsparciem ciężarnych w ramach elitarnej szkoły rodzenia.

Poporodowa plastyka krocza i pochwy to również cześć oferty Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego Der-Med, gdzie w ramach ginekologii estetycznej i urologii przeprowadzane są procedury z użyciem lasera MonaLisa Touch. Ich zakres stanowi m.in. rewitalizacja, nawilżanie i obkurczanie pochwy, plastyka warg sromowych i nietrzymanie moczu, a wskazania dotyczą głównie zmiany oraz problemów, powstałych w wyniku przebytego porodu lub menopauzy, atrofii oraz utraty elastyczności pochwy i nawilżenia pochwy. Placówka oferuje również badania cytologiczne poprzedzające każdy zabieg, jakie są jego warunkiem. 

Poporodowa plastyka krocza i pochwy w Katowicach i w Irlandii – porównanie cen

Jak podaje serwis Irish Examiner, w Irlandii waginoplastyka wiąże się z wydatkiem 4 000 € (16 800 zł), natomiast za zabieg labioplastyki trzeba zapłacić 5 000 € (21 000 zł). W Katowicach natomiast plastyka krocza, w tym uszkodzeń poporodowych, kosztuje około 3 000 zł.

Poporodowa plastyka krocza i pochwy - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
  • Kraków od 4 000 zł do 5 000 zł
  • Wrocław od 8 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Szczecin od 12 000 zł
  • Jelenia Góra od 8 000 zł
  • Zawiercie od 1 800 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska