Poporodowa plastyka krocza i pochwy Kraków

Synonimy: poprawa wyglądu pochwy i krocza po porodzie

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka krocza i pochwy Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

Na zabieg waginoplastyki, a dokładniej waginoperineoplastyki, decydują się zazwyczaj kobiety, które podczas porodu doznały uszkodzeń narządów rodnych. Problem ten dotyczy w szczególności kobiet, rodzących więcej niż jeden raz. Waginoplastyka ma na celu poprawę jakości życia seksualnego, pogorszonego na skutek pęknięcia lub rozciągnięcia okolic intymnych. Plastykę pochwy wykonuje się poprzez chirurgiczne wycięcie uszkodzonych czy zwiotczałych tkanek. Następnie, dzięki ponownemu zszyciu i zwężeniu, przywraca się narządom wcześniejszą funkcjonalność. Procedura plastyki krocza oraz pochwy zazwyczaj wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym. W przypadku niewielkich uszkodzeń pochwy istnieje także możliwość zastosowania nieinwazyjnej techniki korekcji pochwy przy użyciu lasera.

Poporodowa plastyka krocza i pochwy w Krakowie

Zabieg poporodowej plastyki krocza i pochwy wykonują specjaliści z ośrodka Medico. W jego ofercie znajduje się nie tylko chirurgiczna plastyka pochwy, ale i redukcja blizn poporodowych czy zmniejszenie przedsionka pochwy. Lekarze z kliniki zajmują się także odmładzaniem okolic intymnych przy zastosowaniu lasera. Ponadto, wykonuje się tam comisuroplastykę tylną, czyli plastykę tylnego spoidła warg sromowych większych.

Plastykę poporodową pochwy i krocza ma w swojej ofercie także lekarz ginekolog lek. med. Tomasz Basta. Należy on do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, a także do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W 2014 roku uczestniczył w szkoleniu, organizowanym w Warszawie przez Akademię Ginekologii Estetycznej, natomiast w 2016 roku brał udział w warsztatach „Podstawy Ginekologii Plastycznej”. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się on przede wszystkim ginekologią plastyczną i estetyczną: w jego ofercie znajduje się jak plastyka ścian pochwy i krocza, plastyka warg sromowych czy plastyka poporodowych uszkodzeń krocza. Zajmuje się również laseroterapią, w tym modelowaniem i rewitalizacją warg sromowych.

Poporodowa plastyka krocza i pochwy wykonywana jest także w Szpitalu św. Rafała. W ofercie placówki znajdują się procedury, mające na celu naprawę okolic intymnych po przebytych porodach. Specjaliści z ośrodka zajmują się pomniejszaniem rozciągniętej pochwy i korekcją zagłębienia pęcherza moczowego. Wykonują także plastykę wielkości i kształtu warg sromowych mniejszych i większych. Oprócz tego, przeprowadzają pomniejszenie i naprawę zbliznowaceń, powstałych w okolicach krocza po porodzie.

Poporodowa plastyka krocza i pochwy - ceny w Krakowie i na Węgrzech

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

W krakowskich klinikach ceny poporodowej plastyki krocza i pochwy zaczynają się od około 4 000 zł. Tymczasem za tę samą procedurę w Budapeszcie, w ośrodku Dr. Rose Private Hospital, należy zapłacić 1 594 400 forintów węgierskich (niecałe 22 495 zł).

Poporodowa plastyka krocza i pochwy - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 4 000 zł do 5 000 zł
  • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
  • Szczecin od 12 000 zł
  • Wrocław od 8 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Jelenia Góra od 8 000 zł
  • Zawiercie od 1 800 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu poporodowa plastyka krocza i pochwy w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska