Poporodowa plastyka krocza Chorzów i okolice

Synonimy: korekcja blizn po nacięciu (pęknięciu) krocza, korekcja blizn po szyciu krocza, poprawa wyglądu krocza po porodzie więcej »

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą poporodowa plastyka krocza, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Chorzowa. Poporodowa plastyka krocza można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (36 km od Chorzowa) w cenie 1 500 zł lub w KOWALIKmedica w Lublińcu (45 km od Chorzowa) gdzie cena za poporodowa plastyka krocza wynosi 1 500 zł. W wymienionej placówce poporodowa plastyka krocza wykonuje ginekolog-położnik. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa poporodowa plastyka krocza w Chorzowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska