Poporodowa plastyka krocza Rybnik

Synonimy: korekcja blizn po nacięciu (pęknięciu) krocza, korekcja blizn po szyciu krocza, poprawa wyglądu krocza po porodzie więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usługa poporodowa plastyka krocza w Rybniku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu poporodowa plastyka krocza w pobliżu Rybnika, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Chorzów, Bytom, Katowice, Sosnowiec oraz Strzelce Opolskie.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska