Poporodowa plastyka pochwy Gdańsk i okolice

Synonimy: korekcja defektów poporodowych pochwy, plastyka pochwy po porodzie, zabieg zwężania pochwy po porodzie więcej »

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka pochwy Gdańsk - informacje

Przebyte porody to jeden z czynników, kwalifikujących kobiety do zabiegu plastyki pochwy, gdyż prawie 90% kobiet po porodach siłami natury ma rozciągnięte mięśnie pochwy. Zabieg połączony jest często z plastyką krocza (które często ulega podczas porodu pęknięciu lub jest rozcinane). Zabieg waginoplastyki ma za zadanie uelastycznić, odmłodzić oraz poprawić stan napięcia mięśni waginalnych. Operacja taka przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym, twa od 30 do 90 minut, w trakcie jej trwania lekarz wycina nadmiar tkanki pochwy oraz zszywa zbyt luźne wejście do pochwy.

Gdzie w Gdańsku można skorygować pochwę po porodzie

Na korekcję defektów poporodowych pochwy można udać się w Gdańsku do lek. med. Ewy Paszkiewicz, specjalisty ginekologii i położnictwa I i II stopnia, która doświadczenie i umiejętności z zakresu ginekologii estetycznej zdobyła, uczestnicząc w kursach i szkoleniach, np. w kursie szkoleniowym z zakresu ginekologii plastycznej "Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych" (Warszawa, 2012 rok), w warsztatach "Podstawy ginekologii plastycznej" (2013 rok) a także w "warsztatach dla zaawansowanych z zakresu ginekologii plastycznej" (Warszawa, 2013 rok). Z zakresu zabiegów ginekologii estetycznej wykonuje nie tylko poporodową plastykę pochwy, ale również zajmuje się plastyką warg sromowych większych i mniejszych, zabiegami laserowymi na kobiecych narządach płciowych, powiększeniem punktu G oraz usuwaniem włókniaków okolicy intymnej. 

Kolejnym gdańskim lekarzem, do którego może udać się pacjentka po porodzie na zabieg zwężenia pochwy, jest lek. med. Agnieszka Bełtowicz-Tomińska, ginekolog i położnik, posiadająca doświadczenie m.in. z zakresu ginekologii plastycznej, zdobyte na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Tczewie oraz w 2009 roku na szkoleniu z zakresu "zakładania taśm do korekcji wysiłkowego nietrzymania moczu oraz siatek do plastyki pochwy". Zajmuje się nie tylko operacjami plastycznymi pochwy, ale także operacjami plastycznymi warg sromowych, plastyką krocza po porodzie czy operacyjnym leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet.

Poporodowa plastyka pochwy oferowana jest również przez gdańskiego specjalistę lek. med. Piotra Mielcarka, specjalistę ginekologii i położnictwa (I stopnia od 2001 roku) oraz specjalistę medycyny rodzinnej. W swojej praktyce lekarskiej przeprowadza nie tylko plastykę korekcyjną pochwy (z wykorzystaniem siatek), ale także operacje nietrzymania moczu metodą TVT czy plastykę korekcyjną macicy.

Cena poporodowej plastyki pochwy w Gdańsku i w Londynie

Za operację, poprawiającą elastyczność pochwy po porodzie, trzeba w gdańskich placówkach medycznych zapłacić kwotę 4 000 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii w Allure Institute London jest to suma 2 400 funtów (13 900 zł).

 

Poporodowa plastyka pochwy - ceny w Gdańsku na tle innych miast

  • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
  • Kraków od 2 500 zł do 4 000 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Wrocław od 6 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Jelenia Góra od 6 000 zł
  • Lubliniec od 2 000 zł
  • Zawiercie od 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska