Poporodowa plastyka pochwy Katowice i okolice

Synonimy: korekcja defektów poporodowych pochwy, plastyka pochwy po porodzie, zabieg zwężania pochwy po porodzie więcej »

Bezpośrednio w Katowicach nie dysponujemy placówką wykonującą poporodowa plastyka pochwy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Katowic. Poporodowa plastyka pochwy można przeprowadzić m.in. w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Zawiercie (37 km od Katowic) w cenie 500 zł. W wymienionej placówce poporodowa plastyka pochwy wykonuje ginekolog-położnik. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka pochwy Katowice - informacje

Plastyka pochwy jest standardową operacją ginekologiczną. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 2 godzin, a polega na przywróceniu prawidłowej funkcji pochwy. Powrót do codziennej aktywności wynosi maksymalnie 7 dni. Przez około 6-8 tygodni pacjentka powinna powstrzymać się od kontaktów seksualnych.

Poporodowa plastyka pochwy w Katowicach

Korekcję defektów poporodowych pochwy wykonać może dr n. med. Bartosz Kniażewski, specjalista ginekolog i położnik. Brał on udział w sympozjum, traktującym o najnowszych osiągnięciach w obszarze ginekologii plastycznej, ukończył również warsztaty dla zaawansowanych z zakresu ginekologii plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Udać się do niego można również na plastykę poporodowych uszkodzeń krocza, plastykę łechtaczki, zmniejszenie średnicy wejścia do pochwy oraz lifting pochwy i krocza za pomocą nici Vaginal Narrover. Jego oferta obejmuje ponadto rewitalizację pochwy kwasem hialuronowym, nacięcie, wycięcie lub odtworzenie błony dziewiczej oraz pomniejszenie warg sromowych większych i mniejszych.

Na plastykę pochwy po porodzie udać się także można do Centrum Medycznego Angelius Provita, w którym świadczone są usługi w zakresie ginekologii plastycznej. W placówce wykonać można plastykę zarówno przedniej, jak i tylniej ściany pochwy oraz poporodową plastykę krocza. Do ośrodka pacjentki udać się mogą także na plastykę napletka łechtaczki, pomniejszenie średnicy wejścia do pochwy oraz odmłodzenie krocza i zwężenie pochwy za pomocą nici Vaginal Narrower. Oferta Centrum obejmuje ponadto zabiegi przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego (rewitalizację pochwy, powiększenie punktu G, powiększenie i ujędrnienie warg sromowych), usunięcie lub odtworzenie błony dziewiczej oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

W Gliwicach, które znajdują się około 27 km od Katowic, poporodowa plastyka pochwy jest możliwa do przeprowadzenia w Serafin Clinic. W placówce świadczona jest pełna gama usług z zakresu ginekologii estetycznej: udać się do niej można na korekcję poporodowych uszkodzeń pochwy oraz krocza. W ośrodku pacjentki poddać się mogą także plastyce warg sromowych, plastyce napletka łechtaczki oraz rewitalizacji lub obkurczaniu pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch. Oferta kliniki obejmuje ponadto ujędrnianie i obkurczanie warg sromowych mniejszych, powiększanie punktu G, lipolizę wzgórka łonowego oraz wybielanie warg sromowych.

Cena poporodowej korekcji pochwy w Katowicach i w Toronto

W Katowicach za plastykę pochwy po porodzie zapłacić trzeba około 3 000 złotych, natomiast w Cosmetic Clinic w Toronto (w Kanadzie) cena zabiegu wynosi 4 700 dolarów kanadyjskich, czyli około 14 000 złotych.

Poporodowa plastyka pochwy - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
  • Kraków od 2 500 zł do 4 000 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Wrocław od 6 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Lubliniec od 2 000 zł
  • Jelenia Góra od 6 000 zł
  • Zawiercie od 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska