Poporodowa plastyka pochwy Poznań

Synonimy: korekcja defektów poporodowych pochwy, plastyka pochwy po porodzie, zabieg zwężania pochwy po porodzie więcej »

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka pochwy Poznań - informacje

dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik) dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik)

Zabieg poporodowej plastyki pochwy ma na celu przywrócenie jej prawidłowych stosunków anatomicznych. Polega na chirurgicznym wycięciu uszkodzonych lub zwiotczałych tkanek i ponownym ich zszyciu. Procedura najczęściej przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 60 minut, a wśród efektów zabiegu wymienia się znaczną poprawę życia seksualnego oraz zmniejszenie ryzyka infekcji narządów rodnych.

Korekcja defektów poporodowych pochwy w Poznaniu – gdzie można udać się na zabieg

Na poporodową plastykę pochwy w Poznaniu udać się można do Kliniki Promienistej, w której przeprowadzany jest pełen wachlarz procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce wykonuje się plastykę przedniej i tylnej ściany pochwy, szukać w niej pomocy mogą także kobiety, zmagające się ze zwężeniem i zarośnięciem pochwy. W ośrodku pacjentki poddać się mogą również usunięciu lub odtworzeniu błony dziewiczej oraz zmniejszeniu warg sromowych mniejszych, oferta Kliniki obejmuje także wycięcie endometriozy i korekcję blizn po cieciu cesarskim oraz operacje plastyczne szyjki macicy (np. operacja naprawcza pęknięcia szyjki macicy).

Plastykę pochwy po porodzie wykonać może także dr n. med. Przemysław Kądziołka, specjalista ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Karola Marcinkowskiego UM w Poznaniu. Specjalizuje się m.in. w procedurach z zakresu kosmetoginekologii: udać się do niego można na poporodową plastykę pochwy, plastykę przedsionka pochwy oraz plastykę krocza, przeprowadza również operacje plastyczne warg sromowych większych i mniejszych. Jego oferta obejmuje również suwanie erozji ścian pochwy po operacjach siatkowych oraz leczenie endometriozy w bliznach po operacjach ginekologicznych.

W Poznaniu poporodowa plastyka pochwy jest również możliwa do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii estetycznej. Do placówki udać się można na zwężenie wejścia do pochwy oraz waginoplastykę połączoną z odmładzaniem pochwy, poddać się tu można także plastyce warg sromowych, przywróceniu objętości warg sromowych większych oraz labioplastyce laserowej. Oferta Kliniki obejmuje odtworzenie błony dziewiczej oraz powiększenie punktu G za pomocą kwasu hialuronowego.

Cena zabiegu poprawy elastyczności pochwy po porodzie w Poznaniu i w Billericay

W Poznaniu za poporodową plastykę pochwy zapłacić trzeba około 4 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Oakdin Clinic w Billericay (w Wielkiej Brytanii) wynosi ona 2 820 funtów, czyli około 15 500 złotych.

Poporodowa plastyka pochwy - ceny w Poznaniu na tle innych miast

  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
  • Kraków od 2 500 zł do 4 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Lubliniec od 2 000 zł
  • Jelenia Góra od 6 000 zł
  • Zawiercie od 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa poporodowa plastyka pochwy w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu poporodowa plastyka pochwy w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska