Poporodowa plastyka pochwy Warszawa

Synonimy: korekcja defektów poporodowych pochwy, plastyka pochwy po porodzie, zabieg zwężania pochwy po porodzie więcej »

Filtruj wyniki

Poporodowa plastyka pochwy Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Kaar-Med Gabinet zabiegowy w Kaar-Med

Kobiety, które urodziły dziecko lub dzieci siłami natury, zazwyczaj zauważają znaczne różnice w wyglądzie ciała, a zwłaszcza okolic intymnych. Wśród najczęściej pojawiających się problemów natury ginekologicznej można wskazać m.in. obniżenie ścian pochwy i jej pęknięcia. Poporodowa plastyka pochwy to zabieg z zakresu ginekologii, który polega na chirurgicznej korekcji przedniej i/ lub tylnej ściany pochwy oraz korekcji krocza (zakres zabiegu ustala się w zależności od rozległości zmian poporodowych). Efektem zabiegu jest zarówno możliwość przywrócenia wyglądu narządu rodnego sprzed porodu, jak i poprawienie jakości współżycia. Zabieg trwa od 60 do 120 min. Pacjentce zostaje podane znieczulenie ogólne lub miejscowe. Po zabiegu wymagana jest trwająca 1 dzień hospitalizacja.

Gdzie w Warszawie można przejść poporodową plastykę pochwy?

W Warszawie poporodową plastykę pochwy można wykonać w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Szczyt. Placówka zorganizowała m.in. międzynarodową konferencję poświęconą chirurgii intymnej kobiet „Tajemnice labioplastyki”. Udział w niej wzięli eksperci z zakresu ginekologii estetycznej, m.in. dr Jean Vandeputte czy dr Red Alisod. W klinice wykonuje się również inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, np. waginoplastykę, perineoplastykę, labioplastykę czy hymenotomię.

Poporodową plastyką pochwy zajmuje się również ginekolog-położnik lek. med. Olga Błaszczak-Galewska. Tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii zdobyła w 2013 r. Specjalizuje się nie tylko w ginekologii estetycznej, lecz także leczeniu poporodowych uszkodzeń narządów rodnych. Doświadczenie zawodowe w tym zakresie zdobywała m.in. w Szpitalu na Solcu w Warszawie i w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie.

Kobiety, które zdecydują się na przejście zabiegu poporodowej plastyki pochwy w Warszawie, mogą wybrać się także do kliniki Linea Corporis Chirurgia Plastyczna. Specjaliści zatrudnienie w placówce specjalizują się w przeprowadzaniu operacji plastycznych i ginekologii plastycznej. Poza plastyką krocza i pochwy w klinice przeprowadza się też zabiegi zmniejszenia warg sromowych. Przy poporodowej plastyce pochwy wykorzystuje się specjalne szwy rozpuszczalne, dzięki czemu pacjentka nie musi umawiać się na dodatkową wizytę.

Poporodowa plastyka pochwy – ceny w Polsce i Kanadzie

Kadra w Nasmed Kadra w Nasmed

Cena wykonania zabiegu poporodowej plastyki pochwy w warszawskich placówkach wynosi od 3 000 do 6 500 zł. W Toronto Cosmetic Clinic, działającej w Kanadzie, pacjentki zainteresowane tym samym zabiegiem muszą zapłacić 4 700 dolarów (ok. 19 000 zł).

Poporodowa plastyka pochwy - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 2 500 zł do 7 000 zł
  • Kraków od 2 500 zł do 4 000 zł
  • Poznań od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Wrocław od 6 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Lubliniec od 2 000 zł
  • Jelenia Góra od 6 000 zł
  • Zawiercie od 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu poporodowa plastyka pochwy w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska