4,7 / 5  - 427 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Poradnia Chorób Stopy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Poradnia Chorób Stopy

Zajmujemy się wysokospecjalistyczną dziedziną ortopedii, jaką jest chirurgia stopy i stawu skokowego. Liczba procedur operacyjnych, w których się specjalizujemy, jest bardzo rozległa. Stosując różne rodzaje osteotomii kości śródstopia, korygujemy płaskostopie poprzeczne, przeprowadzamy zabiegi u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów, rekonstrukcję ścięgien strzałkowych oraz wiele innych zabiegów. Pomoc u nas uzyskają pacjenci z paluchem koślawym, u których przeprowadzane są zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych metod - bez konieczności zakładania gipsu. Do operacji wykorzystywane są specjalistyczne, tytanowe implanty. Po zabiegu pacjent otrzymuje but pooperacyjny, w którym już dzień po operacji może chodzić. Dzięki temu możliwe jest zoperowanie dwóch stóp jednocześnie. Operujemy również paluch sztywny, czyli zmiany zwyrodnieniowe stawu MTP I (Poradnia Chorób Stopy jest jedną z niewielu poradni wykonującą zabiegi endoprotezoplastyki stawu śródstopno-paluchowego (MTP I)), palce młotkowate, młoteczkowate oraz skracamy palce z użyciem nowoczesnych tytanowych implantów.

Zajmujemy się leczeniem schorzeń w obrębie tyłostopia, a w tym m.in. koślawości tyłostopia, stopą wydrążoną i zmianami zwyrodnieniowymi stawów. Na uwagę zasługuje również fakt, że wykonujemy małoinwazyjne operacje płaskostopia podłużnego z użyciem implantów podskokowych (zabieg dający szczególnie dobre wyniki u dzieci).

Przeprowadzamy terapie i zabiegi u pacjentów z dysfunkcjami stawu skokowego. Należą do nich m.in. rekonstrukcje więzadeł (przewlekła niestabilność stawu skokowego), artroskopowe leczenie uszkodzeń chrząstki stawowej i przerostu błony maziowej, usztywnienie stawu skokowego oraz operacje złamań kostek.

Leczymy takie schorzenia jak m.in. choroba Kohlera, neuralgia w obrębie stopy (neuralgia nerwu piszczelowego (zespół kanału stępu), neuralgia nerwu Baxtera, oraz neuralgia Mortona) i niewydolność ścięgna mięśnia piszczelowego tylnego. Jako nieliczni przeprowadzamy także małoinwazyjne operacje rekonstrukcji ścięgna Achillesa

Ponadto lekarze Poradni Chorób Stopy specjalizują się w leczeniu złamań w obrębie stawu skokowego i stopy. Najczęściej występujące to: złamania kostek, złamania kości śródstopia, złamanie kości piętowej.

W ramach naszych usług oferujemy również konsultacje z ortopedą dziecięcym, posiadającym duże doświadczenie w zakresie leczenia wrodzonych deformacji stopy (np. stopa końsko-szpotawa), zmian rozwojowych (np. płaskostopie) oraz urazów.

W wielu przypadkach integralną częścią kompleksowego programu leczniczego są u nas zabiegi rehabilitacyjne. W tym zakresie stosujemy nowoczesne techniki fizykoterapeutyczne i kinezyterapeutyczne. Wśród przeprowadzanych przez nas zabiegów  znajdują się m.in. ćwiczenia propriocepcji, terapia tkanek miękkich czy  Kinesiotaping.

Dopełnieniem naszej oferty jest poradnictwo i świadczenia specjalisty wykonującego wkładki ortopedyczne. Jego ogromna wiedza o chorobach i deformacjach stóp, precyzyjna diagnostyka (z wykorzystaniem m.in. podoskopu i platformy pedobarograficznej), a także szeroki wybór wysokiej jakości materiałów pozwalają na stworzenie wygodnych  wkładek posiadających   określone właściwości terapeutyczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, zajmujemy się również leczeniem i profilaktyką schorzeń powstających w obrębie skóry stóp i płytki paznokciowej. Z zabiegów u podologa mogą skorzystać m.in. osoby z nagniotkami, modzelami, paznokciem wrastającym (zabieg z wykorzystaniem Kostki Arkady) czy zrogowaceniami pięt.

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi znajdują się w zamieszczonym poniżej cenniku: