ocena 4.8 / 5 (11 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
otwarte całą dobę
wtorek
otwarte całą dobę
środa
otwarte całą dobę
czwartek
otwarte całą dobę
piątek
otwarte całą dobę
sobota
otwarte całą dobę
niedziela
otwarte całą dobę

Nasza placówka to wielospecjalistyczny szpital, w którym świadczymy bogaty zakres usług z kilkunastu dziedzin medycyny. W przychodni lekarskiej nasi specjaliści udzielają niezbędnych konsultacji, podejmują się leczenia schorzeń o rozmaitej etiologii, a także wykonują niezbędne badania diagnostyczne.

Przeprowadzają m.in. operacje jamy brzusznej, układu żylnego, tarczycy oraz zabiegi onkologiczne. Osobom cierpiącym z powodu nadmiaru zbędnych kilogramów proponują endoskopowe leczenie otyłości metodą Orbera, polegającą na wprowadzeniu do żołądka balonu z solą fizjologiczną.

Jako jedni z niewielu w Polsce przeprowadzają operację zamykania żylaków metodą SVS (za pomocą pary wodnej). Wspomniana metoda nie wymaga pobytu w szpitalu i nie zostawia blizn.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie otyłości

Diagnostyka i badania

Noclegi, pobyty wypoczynkowe

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Szpital Specjalistyczny Brzeziny jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska