4,4 / 5  - 1101 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie otyłości

Diagnostyka i badania

Noclegi, pobyty wypoczynkowe

Ważna informacja

Prezentowany cennik Szpital Specjalistyczny Brzeziny jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Nasza placówka to wielospecjalistyczny szpital, w którym świadczymy bogaty zakres usług z kilkunastu dziedzin medycyny. W przychodni lekarskiej nasi specjaliści udzielają niezbędnych konsultacji, podejmują się leczenia schorzeń o rozmaitej etiologii, a także wykonują niezbędne badania diagnostyczne.

Przeprowadzają m.in. operacje jamy brzusznej, układu żylnego, tarczycy oraz zabiegi onkologiczne. Osobom cierpiącym z powodu nadmiaru zbędnych kilogramów proponują endoskopowe leczenie otyłości metodą Orbera, polegającą na wprowadzeniu do żołądka balonu z solą fizjologiczną.

Jako jedni z niewielu w Polsce przeprowadzają operację zamykania żylaków metodą SVS (za pomocą pary wodnej). Wspomniana metoda nie wymaga pobytu w szpitalu i nie zostawia blizn.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w cenniku.