Powieki - odmładzanie laserem

laserowa plastyka powiek górnych, wygładzanie powiek górnych laserem, plastyka powiek górnych przy zastosowaniu lasera frakcyjnego więcej »

Wczytaj więcej wyników

Powieki - odmładzanie laserem - informacje

Kadra w Ruczaj Clinic Kadra w Ruczaj Clinic

Skóra w okolicach oczu - na powiekach dolnych i górnych jest bardzo cienka (4-5 razy cieńsza, niż skóra innych okolic twarzy), dlatego to po niej najszybciej widać upływające lata. Jest także wrażliwsza na wszelkie podrażnienia, łatwo się przesusza co jest powodem tworzących się zmarszczek, jej wiotczenia oraz opadania. Najszybciej efekty starzenia się skóry wokół oczu widać u kobiet w wieku menopauzalnym. Wpływ na opadające powieki i worki pod oczami ma także grawitacja, stres, brak odpowiedniej ilości snu a także zbyt mała ilość wody dostaraczana do organizmu czy brak odpowiedniej pielęgancji okolic oczu.

Gdzie po młodsze spojrzenie? - zabiegi laserowe na powiekach

Na laserowe odmładzanie powiek górnych i dolnych zaprasza Instytut Medycyny Estetycznej znajdujący się w Warszawie. Miejsce to wyposażone jest w laser frakcyjny Erbium Glass 1550nm (typu Fraxel Restore), za pomocą którego można tutaj nie tylko wykonać laserową plastykę powiek, ale także odmłodzić inne części twarzy - wymodelować obwisłą skórę oraz zredukować zmarszczki okolicy oczu, czoła czy ust. Innym stosowanym tutaj sposobem na podniesienie opadniętych powiek oraz redukcję zmarszczek wokół oczu jest zabieg laserowy Madonna Lift, wykorzystujący światło lasera frakcyjnego CO2 (typu Fraxel Repair).

Laser Studio to klinika medycyny estetycznej mieszcząca się w Szczecinie, gdzie pacjentka chcąca wygładzić i odmłodzić skórę powiek może udać się na zabieg laserowego ablacyjnego litingu powiek, wykonywany tutaj laserem frakcyjnym CO2. Z innych dostępnych zabiegów estetycznych oferowany jest tutaj także laserowy lifting twarzy, laserowy lifing ciała, rewitalizacja laserowa skóry a także zabiegi fotoodmładzania RF czy zabieg odmładzania niechirurgicznego laserem frakcyjnym TRINITI.

W celu laserowej plastyki powiek można udać się również do Elbląga dr n. med. Danuty Dąbrowskiej, specjalisty dermatologii i wenerologii, która specjalizację tą uzyskała w 2007 roku. Dziedziną dermatologii estetycznej zajmuje się od 2005 roku i odbyła z jej zakresu wiele kursów i szkoleń specjalistycznych, np. posiada certyfikat z uczestnictwa w 2009 roku w Łodzi w kursie pt. "Techniki laserowe w deramtologii estetycznej - cz. II. Metody usuwania naczyń, włosów, blizn i przebarwień skóry. Metody fotoodmładzania skóry twarzy". W swoim gabinecie dr Dąbrowska do zabiegów laserowego odmładzania powiek oraz innych partii twarzy stosuje laser frakcyjny Mosaic eCO2.

Laserowy zabieg odmładzający powieki - cena w Polsce i we Francji

Gabinet zabiegowy w Lea Clinic Gabinet zabiegowy w Lea Clinic

Za odmłodzenie powiek przy wykorzystaniu lasera pacjentka w polskich klinikach medycny estetycznej zapłaci kwotę 700 zł. We Francji, udając się na laserowy lifting powiek wyda 700€ (2900 zł) w Clinique des Champs Elysees znajdującej w Paryżu.

Powieki - odmładzanie laserem - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 150 zł do 1 800 zł
 • Kraków od 150 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 200 zł do 600 zł
 • Białystok od 500 zł
 • Łódź od 350 zł do 600 zł
 • Częstochowa od 600 zł
 • Gdańsk od 800 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 400 zł do 500 zł
 • Lublin od 200 zł
 • Gliwice od 800 zł do 1 200 zł
 • Zielona Góra od 300 zł
 • Kielce od 400 zł do 600 zł
Powieki - odmładzanie laserem cena »

Usługa powieki - odmładzanie laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.