Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Synonimy: plastyka penisa kwasem hialuronowym, powiększanie penisa żelem Macrolane, pogrubianie penisa kwasem hialuronowym więcej »

Filtruj wyniki
Gdańskul. Obrońców Wybrzeża 7

Gabinet Urologiczny dr n.med. Artur Ruciński

ocena 4.6 / 5 (39 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Podejscie lekarza i calego personelu do pacjenta" 

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Dla wielu mężczyzn penis stanowi najważniejszą część ich ciała, a rozmiar tego organu w znacznym stopniu wpływa na ich komfort psychiczny i poczucie pewności siebie. Współczesna medycyna estetyczna daje panom możliwość powiększenia penisa bez konieczności przeprowadzania operacji chirurgicznej: zwiększenie objętości osiąga się za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego Macrolane. Powiększanie penisa przy pomocy tej naturalnej, biodegradowalnej substancji to zabieg małoinwazyjny i całkowicie bezpieczny, a jego efekt utrzymuje się przez 1-2 lata. Sam zabieg trwa około 20-40 minut i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym, wprowadzając odpowiednią ilość preparatu pod skórę prącia. 10-20ml kwasu hialuronowego zapewnia wydłużenie penisa o około 4-5cm i pogrubienie go o 2-3cm.

Najlepsze kliniki chirurgii plastycznej, doświadczeni lekarze

Panowie, którzy pragną powiększyć penisa przy pomocy kwasu hialuronowego mogą poddać się takim zabiegom w najlepszych polskich placówkach. Jednym z takich miejsc jest poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, gdzie zabiegi nieoperacyjnego powiększania wielkości prącia przeprowadzają lekarze z wieloletnim doświadczeniem. Wśród nich warto wymienić dr n. med. Tomasza Dydymskiego czy dr Macieja Lichaja, zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zajmuje się również dr Joanna Kurmanow.

Zabieg powiększania penisa przy pomocy kwasu hialuronowego można także wykonać w renomowanym Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, gdzie wstrzykiwaniem preparatu w okolice intymne zajmuje się dr Wiesław Bieńkowski. Ten utytułowany lekarz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej, a jego kwalifikacje poświadczają liczne dyplomy i certyfikaty uczestnictwa w kursach, szkoleniach i konferencjach (m.in. w Paryżu, Londynie, Yokohamie, Buenos Aires, Berlinie oraz Rzymie). W CM Bieńkowski zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego zajmuje się również dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, w klinice można się także poddać wielu innym nowoczesnym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, takim jak lifting wolumetryczny, lifting środkowej części twarzy przy pomocy nisi Silhouette czy operacji powiększenia, pomniejszenia lub podniesienia piersi.

Powiększanie penisa w Polsce

Wciąż rośnie liczba klinik chirurgii plastycznej, które otwierają się na mężczyzn. Panowie coraz częściej zainteresowani są zabiegami poprawiania urody, w tym właśnie powiększaniem penisa przy pomocy kwasu hialuronowego. Takiemu zabiegowi można się poddać u doktora Zbigniewa Plewy w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik w Krakowie. Dodatkowo placówka zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń, przede wszystkim z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek, zastosowanie preparatu wybielającego Cosmelan, leczenie powikłań po zabiegach medycyny estetycznej).

Także Klinika Medycyny Estetycznej AGKlinik w Warszawie ma w swojej ofercie zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym. Zabiegi z zastosowaniem preparatu Macrolane wykonuje tam dr Adam Gumkowski – członek International Board of Cosmetic Surgery i European Academy of Cosmetic Surgery. AGKlinik świadczy też swoim pacjentom usługi z zakresu dermatologii i ginekologii estetycznej, chirurgii onkologicznej, leczenia nadwagi oraz chirurgii naczyniowej, a w trakcie zabiegów wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt i preparaty najwyższej jakości (Platforma Infini, AccuSculpt, kosmetyki marki Revitalash).

Kwas Macrolane do powiększania męskich narządów płciowych wykorzystuje również dr Jerzy Chęciński (Gabinet Chirurgii Plastycznej Chęciński w Warszawie). Warto zaznaczyć, że dr Chęciński jako jeden z niewielu w naszym kraju specjalistów posiada certyfikat Master Class w stosowaniu tego preparatu.

Kolejną godną uwagi placówką, która w swojej ofercie ma powiększanie penisa kwasem Macrolane, jest Esteuroda – Medycyna Estetyczna w Jaworznie, gdzie tego typu zabiegami zajmuje się dr Artur Sandelewski. Dodatkowo w klinice można poddać się również zabiegom z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii, a także przeszczepowi włosów oraz depilacji laserowej.

Panowie, pragnący powiększyć przyrodzenie metodą nieoperacyjną mogą to zrobić również w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ArsEstetica we Wrocławiu. Placówka ta funkcjonuje jako autonomiczna część Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica, a zabiegi z wykorzystaniem kwasu Macrolane wykonuje m.in. dr n. med. Wojciech Rybak. Co szczególnie istotne, dwójka lekarzy z ArsEstetiki (dr n. med. Wojciech Rybak oraz dr n. med. Maria Rybak) otrzymali certyfikaty Polskiego Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej, co gwarantuje ich wiedzę oraz doskonałe przygotowanie do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Po większą męskość do Polski

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Zabieg powiększania penisa staje się wśród panów coraz bardziej popularny, a kliniki notują wzrost zainteresowania przedłużaniem męskości pod okiem specjalistów. Także mężczyźni spoza granic naszego kraju docenia profesjonalizm polskich specjalistów medycyny estetycznej, przyciągają ich także niskie ceny tego typu zabiegów w naszym kraju. Do polskich klinik na zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym przyjeżdżają Brytyjczycy, Niemcy, Duńczycy oraz Irlandczycy. Przy okazji chętnie zwiedzają zabytki największych polskich miast, takich jak Warszawa, Kraków czy Poznań.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

  • Kraków od 3 000 zł do 6 000 zł
  • Katowice od 1 000 zł
  • Łódź od 2 500 zł do 4 000 zł
  • Gdańsk od 4 500 zł
  • Sosnowiec od 2 000 zł
  • Bielsko-Biała od 5 000 zł
  • Tomaszów Mazowiecki od 7 500 zł do 5 500 zł
  • Kowale od 4 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie penisa kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska