Powiększanie penisa własnym tłuszczem

pogrubianie penisa tłuszczem własnym, modelowanie penisa własnym tłuszczem, pogrubianie penisa tłuszczem pacjenta pobranym z innej okolicy więcej »

Powiększanie penisa własnym tłuszczem - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este

Przeszczep własnego tłuszczu jest jedną z metod powiększania penisa. Pozwala na zwiększenie jego obwodu nawet o 50%. Własne komórki tłuszczowe są wykorzystywane do poprawy wyglądu różnych części ciała ze względu na duże bezpieczeństwo – organizm ich nie odrzuca, a co więcej, efekty są bardzo naturalne. Tłuszcz pobiera się zazwyczaj z ud lub brzucha, a następnie specjalnie przygotowane komórki wszczepia się w skórę penisa. Zazwyczaj co najmniej około 80% przeszczepionego materiału pozostaje na nowym miejscu. Pacjent najczęściej może opuścić klinikę po zabiegu, przez dwa pierwsze tygodnie musi powstrzymać się od podjęcia życia seksualnego.

Powiększanie penisa tłuszczem własnym w klinice chirurgii plastycznej

Zwiększanie objętości członka przy pomocy tłuszczu własnego pacjenta to jeden z zabiegów oferowanych przez Centrum Zdrowia MEDYCYNA w Białymstoku, które powstał w 2006r. Pracuje tutaj dr Maciej Charaziński, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. Lekarz pracował jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Prof. Orłowskiego, później był konsultantem i operował w Klinice Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego. Uczestniczył w kursie „Niechirurgiczne usuwanie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Prezentacja preparatów o działaniu adipocytolitycznym” i „Chirurgia radiofalowa, chirurgia piersi, przeszczepianie tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych”. Powiększyć penisa za pomocą komórek tłuszczowych można także w Prywatnym Gabinecie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej doktora Roberta Jamonta w Zielonej Górze. Doktor jest specjalistą chirurgii plastycznej oraz dziecięcej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu, w 2002r. uzyskał II stopień specjalizacji z chirurgii plastycznej. Od 2013 jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej i Oparzeń w Szpitalu w Nowej Soli. Ukończył „Polish Course on Aesthetic Surgery”. Poza poprawą wyglądu męskich i żeńskich zewnętrznych narządów płciowych, doktor jest także ekspertem w liposukcji.

Polskie kliniki wykonujące zabieg powiększania prącia z użyciem tłuszczu pacjenta

Powiększyć członka za pomocą własnych komórek tłuszczowych można także w Mandala Clinic w Poznaniu. Pracuje tutaj lek. med. Samir Ibrahim, chirurg ogólny i plastyczny, ekspert w liposukcji, którą przeprowadza między innymi za pomocą aparatury Vaser Lipo HD Liposculpture 3&4D. Fale ultradźwiękowe pozwalają na oddzielenie tłuszczu od innych komórek, a następnie na jego efektywne usunięcie z ciała. Doktor uczył się wykorzystywania tej techniki u jej twórców: dr Alfredo Hoyosa i Johna Millarda. Dr Ibrahim jest członkiem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu, doświadczenie zdobywał w renomowanym szpitalu w Polanicy Zdroju. Uczestniczył w X zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz w kursie „The Cutting Edge”, który odbył się w Nowym Jorku w 2008r. W Mandali pracuje także dr n. med. Tomasz Dydymski, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Obecnie doktor jest konsultantem do spraw chirurgii plastycznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Brał udział w licznych kursach, jak: „Microsurgery Training Course” w Ohio, „Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Plastycznej” w Polanicy Zdroju czy „Less invasive approaches with good result – keep it simple”, zorganizowanym przez Medical University of Vienna.

Zabieg powiększania penisa w Polsce

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica

Niższa cena polskich gabinetów medycznych to nie jedyny powód przyjazdu zagranicznych turystów. Dla wielu z nich powiększenie penisa jest wstydliwą operacją i nie chcą wykonywać jej w rodzinnym mieście, ani nawet kraju. W Polsce za operację możemy zapłacić już od 3.500 zł – tak jest w gabinecie dr Roberta Jamonta. W Mandali ceny zaczynają się od 5 tysięcy zł., zaś w UGRS International, który ma swoją siedzibę we Frankfurcie, cena zabiegu powiększania penisa własnym tłuszczem to €3.000, czyli ponad 12.400 zł. 

Powiększanie penisa własnym tłuszczem - ceny w różnych miastach

  • Łódź od 3 500 zł do 10 000 zł
  • Wrocław od 3 900 zł do 5 500 zł
  • Katowice od 4 000 zł do 8 000 zł
  • Kraków od 5 000 zł do 9 000 zł
  • Warszawa od 6 000 zł
  • Kowale od 4 000 zł
  • Kamień Pomorski od 7 000 zł
  • Lubań od 3 000 zł
Powiększanie penisa własnym tłuszczem cena »

Usługa powiększanie penisa własnym tłuszczem jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, urologa i chirurga plastycznego.

Autor: