Powiększanie piersi implantami okrągłymi

Synonimy: implant biustu okrągły powiększanie, augmentacja piersi implantem okrągłym, powiększanie biustu implantami okrągłymi więcej »

Filtruj wyniki
Wrocław  ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (142 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Klinika super , czysta , pracownicy bardzo uprzejmi , jedzenie pyszne 😁" 
Wrocław  ul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U

Chiroplastica

ocena 4.6 / 5 (99 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo ładne miejsce. Panuje tam intymna atmosfera, pełna zaufania. Pan Doktor bardzo profesjonalny i ciepły człowiek. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Daje poczucie bezpieczeńsywa. Personel pomocny i profesjonalny" 
Słubice  ul. Krzywoustego 1

Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy

ocena 4.9 / 5 (9 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Profesjonalne podejście do pacjenta.Lekarze,pielegniarki spełniły wszystkie oczekiwania. Wysoki poziom obsługi i godna polecenia Klinika jak i cały personel." 
Bydgoszcz  ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a

Szpital Świętego Łukasza

ocena 4.4 / 5 (39 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Świetna opieka. Panie pielęgniarki i lekarze dyzurujacy pytali czy czegoś nie potrzebuje, czy ból jest do zniesienia w razie potrzeb zwiekszali dawkę środków przeciwbólowych. Super sala, warunki po operacji." 
Poznań  ul. Chwiałkowskiego 28 lok. 7

Mandala Clinic

ocena 4.6 / 5 (21 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko tak jak powinno być. Opieka po operacyjna perfekcyjna. Zaangażowanie, profesjonalizm, miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim serdecznie... :)" 
Wrocław  ul. Kutrzeby 64

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

ocena 4.7 / 5 (11 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Konsultacje z Panem Doktorem na najwyższym poziomie, wiedziałam już że trafiłam do lekarza specjalisty:) Jestem bardzo zadowolona z efektu A nie minęły nawet 2 tyg . Bardzo polecam Pana Doktora!!" 
Sopot  ul. Jana Jerzego Haffnera 10 lok. 2

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

ocena 4.7 / 5 (40 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Profesjonalna opieka, rewelacyjny efekt" 
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska