Powiększanie piersi implantami okrągłymi Bielsko-Biała

Synonimy: implant biustu okrągły powiększanie, augmentacja piersi implantem okrągłym, powiększanie biustu implantami okrągłymi więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi implantami okrągłymi Bielsko-Biała - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Zabiegi powiększania piersi z roku na rok zyskują na popularności. Stosowane są w celu powiększenia niedorozwiniętych lub małych piersi oraz w celu ujędrnienia biustu zwiotczałego (najczęściej w wyniku ciąży). Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 1,5 godziny. Polega ona na umieszczeniu implantu okrągłego pod mięśniem piersiowym większym, dzięki czemu uzyskiwany jest naturalny wygląd biustu. Standardowy czas pobytu pacjentki w klinice po zabiegu wynosi od 2 do 4 dni.

Powiększanie biustu implantami okrągłymi w Bielsku-Białej – gdzie udać się na zabieg

Operację powiększania piersi implantami okrągłymi w Bielsku-Białej przeprowadzić może lek. med. Arkadiusz Kuna, chirurg plastyczny i ogólny. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu operacji piersi, w tym kurs naukowo-szkoleniowy „Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia estetyczna”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się szczególnie w chirurgii piersi. W zabiegach z zakresu powiększania piersi, oprócz implantów okrągłych, wykorzystuje również anatomiczne, przeprowadza także operacje podniesienia piersi. Jego oferta obejmuje również m.in. liposukcję różnych partii ciała oraz modelowanie powłok brzusznych.

Powiększanie piersi implantami okrągłymi możliwe jest również do przeprowadzenia w Klinice Dr Sirek MedCosmetic. W placówce procedura wykonywana jest przy zastosowaniu implantów okrągłych oraz anatomicznych o różnych projektach. Najczęściej przeprowadzane są zabiegi przy użyciu implantów wypełnionych żelem silikonowym. W klinice stosowane są implanty renomowanych światowych producentów, np. Mentro, Nagor, Natrelle oraz Polytech. Z zakresu zabiegów modelowania piersi oferta placówki obejmuje również powiększanie biustu własnym tłuszczem, powiększanie z podniesieniem i podniesienie, a także zmniejszenie oraz zmniejszenie z podniesieniem piersi.

W Bielsku-Białej na zabieg powiększania biustu implantami okrągłymi udać się można także do lek. med. Sybilli Piekarskiej, specjalistki z zakresu chirurgii plastycznej. Doświadczenie zdobywała w Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej. Procedurę wykonuje również przy użyciu implantów anatomicznych. Doboru odpowiednich implantów dokonuje wspólnie z pacjentką w trakcie wstępnej konsultacji. Przeprowadza również operacje powiększania biustu za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej, wykonać może także m.in. zabiegi redukcji oraz podniesienia piersi.

Cena zabiegu powiększania piersi za pomocą implantów okrągłych w Bielsku-Białej i w Christchurch

Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA

W Bielsku-Białej za powiększenie biustu implantami okrągłymi zapłacić trzeba około 12 000 złotych. Dr Jesse Kenton-Smith w Christchurch (w Nowej Zelandii) ten sam zabieg przeprowadza za 14 000 dolarów nowozelandzkich, czyli za ponad 37 000 złotych.

Powiększanie piersi implantami okrągłymi - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 10 900 zł do 12 900 zł
 • Warszawa od 10 000 zł do 18 100 zł
 • Wrocław od 11 000 zł do 16 500 zł
 • Kraków od 8 400 zł do 18 000 zł
 • Katowice od 10 900 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 18 000 zł
 • Szczecin od 13 000 zł do 18 000 zł
 • Częstochowa od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 11 400 zł do 17 850 zł
 • Bydgoszcz od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 12 200 zł do 14 000 zł
 • Rzeszów od 11 000 zł do 14 500 zł
 • Lubin od 12 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi implantami okrągłymi w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Tychy, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska