Powiększanie piersi implantami okrągłymi Kraków

Synonimy: implant biustu okrągły powiększanie, augmentacja piersi implantem okrągłym, powiększanie biustu implantami okrągłymi więcej »

Filtruj wyniki

Powiększanie piersi implantami okrągłymi Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków
Kobiety, pragnące powiększyć rozmiar swoich piersi mają do wyboru dwa rodzaje implantów: okrągłe i anatomiczne (kształtem przypominające kroplę wody). Implanty okrągłe mają zastosowanie przede wszystkim przy powiększaniu oraz poprawie kształtu piersi niezdeformowanych, podczas gdy wkładki anatomiczne najlepiej sprawdzają się przy korekcji piersi obwisłych. Zabieg powiększania piersi implantem okrągłym trwa około dwóch godzin i przeprowadzany jest na ogół w znieczuleniu ogólnym. Implant wprowadza się przez niewielkie nacięcie, a przez kilka tygodni po zabiegu zaleca się noszenie specjalnego usztywniającego biustonosza.

Renomowane krakowskie kliniki chirurgii plastycznej

Wśród krakowskich klinik chirurgii plastycznej, które swoim pacjentkom oferują powiększanie piersi implantem okrągłym, warto wymienić Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik – nowoczesną, doskonale wyposażoną placówkę (na wyposażeniu kliniki znajdują się m.in. urządzenie do innowacyjnej liposukcji ultradźwiękowej VaCavite Prestige, Thermalifting Zaffiro do bezinwazyjnego liftingu światłem podczerwonym IR czy aparat do mikroabrazji diamentowej Diamond Skin System), która swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, anti-aging i chirurgii plastycznej. Zabiegi powiększania piersi implantami okrągłymi przeprowadza dr n. med. Zbigniew Plewa.

Zabieg powiększania piersi implantem okrągłym ma w swojej ofercie również Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art-Med, gdzie implanty dobierane są indywidualnie na podstawie Biowymiarowego Systemu Planowania BioDynamic, który pozwala precyzyjnie określić wszystkie istotne podczas zabiegu parametry budowy piersi pacjentki, a także dobrać najlepszy kształt i wielkość implantu. Dzięki temu nowoczesnemu systemowi możliwe jest uzyskanie najbardziej satysfakcjonujących dla pacjentki efektów. Przeprowadzający zabiegi lek. med. Tomasz Kasprzyk jest chirurgiem plastycznym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii oraz The International Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Implanty okrągły piersi w krakowskich placówkach

Warto udać się także do Szpitala Św Rafała – nowoczesnej, doskonale wyposażonej placówki, która w swojej ofercie ma wiele różnorodnych metod powiększania piersi: oprócz augmentacji implantami okrągłymi w szpitalu stosowane są także implanty anatomiczne, preparat Macrolane oraz powiększanie przeszczepami własnego tłuszczu. Zabiegi przeprowadza m.in. dr n. med. Tadeusz Witwicki.

Implanty okrągłe w swojej praktyce stosuje także także lek. med. Małgorzata Keller-Skomska (Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Estetika Nova). Dr Keller-Skomska przeprowadza też zabiegi z wykorzystaniem implantów anatomicznych, a jej wiedzę i umiejętności potwierdza członkostwo w licznych prestiżowych towarzystwach naukowych, takich jak Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery.

Pacjentki chętnie odwiedzają też Klinikę Chirurgii Plastycznej Alma-Medica, która w swojej ofercie ma powiększanie piersi implantami okrągłymi i anatomicznymi, a także pomniejszanie piersi oraz lifting gruczołów piersiowych. Zabiegi przeprowadza lek. med. Marek Ciesiński – absolwent Akademii Medycznej w Krakowie i członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Kolejną krakowską placówką, oferującą tego typu zabiegi jest Ars-Medica, gdzie zabiegi przeprowadza trójka doświadczonych chirurgów plastycznych, członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej: dr n. med. Kazimierz Cieślik, lek. med. Zofia Halota-Tekieli i lek. med. Marek Ciesiński. Placówka ma też w swojej ofercie inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej piersi, w tym powiększanie implantami anatomicznymi, pomniejszanie, lifting i rekonstrukcję.

Po piękne piersi do Krakowa

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna
Zabieg powiększania piersi implantami okrągłymi w krakowskich klinikach chirurgii plastycznej to zazwyczaj wydatek rzędu 12 000zł, podczas gdy w Wielkiej Brytanii koszt zabiegu rozpoczyna się od 4000£ (prawie 20 000zł), a w wielu klinikach operacja powiększania piersi implantami jest znacznie droższa. Tak duża różnica cen sprawia, że Brytyjki coraz częściej decydują się na zabiegi w Polsce. W ich ślady idą Niemki, Irlandki, Amerykanki i Dunki, które w swoich ojczystych klinikach także muszą liczyć się z bardzo wysokimi kosztami zabiegu. Na Kraków decydują się także ze względu na jego wysoką atrakcyjność turystyczną, łącząc medyczny cel wyjazdu z wypoczynkiem.

Powiększanie piersi implantami okrągłymi - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 8 400 zł do 18 000 zł
 • Warszawa od 10 000 zł do 18 100 zł
 • Wrocław od 11 000 zł do 16 500 zł
 • Katowice od 12 300 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 18 000 zł
 • Częstochowa od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Szczecin od 13 000 zł do 22 000 zł
 • Łódź od 12 200 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 11 400 zł do 17 850 zł
 • Bydgoszcz od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Toruń od 14 500 zł do 16 500 zł
 • Białystok od 13 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie piersi implantami okrągłymi w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi implantami okrągłymi w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska