Powiększanie piersi implantami okrągłymi Warszawa

Synonimy: implant biustu okrągły powiększanie, augmentacja piersi implantem okrągłym, powiększanie biustu implantami okrągłymi więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi implantami okrągłymi Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Sfera Sala operacyjna w Centrum Medyczne Sfera

Podczas operacji powiększania piersi wykorzystuje się różne rodzaje protez piersiowych, w tym anatomiczne i okrągłe. Te drugie cechują się – zgodnie z nazwą – okrągłym kształtem, a po wszczepieniu nadają piersiom wygląd jak w staniku push-up, czyli pełny w górnej części. Nie zaleca się ich kobietom z bardzo małym biustem, ponieważ w ich przypadku efekt może być mniej naturalny.

Wszczepienie implantów okrągłych to zabieg przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Czas trwania operacji wynosi ok. 2 godziny, a podczas niej chirurg umieszcza protezę w specjalnej „kieszonce” wypreparowanej pod mięśniem piersiowym lub pod gruczołem. Po założeniu szwów i opatrunku zakłada dreny odprowadzające krew i wydzieliny. Pacjentka zgłasza się po tygodniu na kontrolę i zdjęcie szwów. Dopiero wtedy może wziąć prysznic. Przez ten okres jest zobowiązana do noszenia przez całą dobę specjalnego modelującego stanika. Przez 1-3 tygodnie powinna ograniczyć aktywność fizyczną, w tym współżycie.

Powiększanie piersi implantami w Warszawie

Pacjentki klinik chirurgii plastycznej podczas konsultacji są pytane o rodzaj implantu, jakim chciałyby powiększyć sobie piersi. Jeśli bardziej odpowiada im proteza o kształcie okrągłym, bez trudu znajdą chirurga, który wykorzystuje właśnie takie implanty. Szczególnie duży wybór mają kobiety, które zdecydowały się na zabieg w Warszawie – swoje kliniki ma tu kilku dyplomowanych specjalistów chirurgii plastycznej. Jednym z nich jest dr n. med. Tadeusz St. Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), który zgłębiał wiedzę w dziedzinie chirurgii plastycznej m.in. w Belgii, Los Angeles, Glasgow, doskonalił się również w Chinach. Obecnie dr Witwicki jest konsultantem ds. chirurgii plastycznej Szpitala MSW w Warszawie, prócz tego przeprowadza zabiegi w kilku innych warszawskich ośrodkach, w tym w Klinice Kabaty OMED.

Kolejny chirurg zajmujący się powiększaniem biustu to dr n. med. Jarosław Stańczyk (Klinika Linea Corporis), specjalista chirurgii plastycznej oraz członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, a także w Klinice Chirurgii Ogólnej II Wydziału Lekarskiego. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej uzyskał pod kierownictwem prof. dr hab. Michała Kraussa oraz prof. dr hab. Józefa Jethona, a egzamin końcowy zdał z wyróżnieniem.

W Warszawie przeprowadza zabiegi również dr Marek Szczyt (Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta), chirurg plastyczny cieszący się renomą w Polsce i za granicą. Podczas operacji wykorzystuje zarówno implanty okrągłe, jak i anatomiczne, dostosowując model do sylwetki oraz oczekiwań kobiet. Znieczulaniem pacjentek zajmuje się lek. med. Marek Krzyczkowski, anestezjolog mogący się poszczycić wieloma osiągnięciami na polu medycyny. W 1997 roku założył Poradnię Przeciwbólową w Szpitalu Bródnowskim, a w latach 1998-2008 kierował zespołem anestezjologicznym w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie.

Implanty okrągłe – gdzie je znajdziemy?

Kobiety, którą chcą przejść zabieg powiększenia piersi implantami okrągłymi, mogą skorzystać z oferty kliniki Medical Esthetic. Dyrektorem medycznym placówki jest dr Grażyna Nasińska-Jurek, specjalista chirurgii plastycznej. Odwiedzającym ośrodek pacjentkom oferuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Przy operacji powiększenia biustu towarzyszy jej dr Marian Krakowiak, specjalista anestezjolog. Wśród wyposażenia, jakim dysponuje klinika, można wymienić aparat anestezjologiczny marki Dräger z systemem kontroli przebiegu operacji Infinity.

Implanty okrągłe oferuje także warszawska Klinika Ambroziak. Zespół medyczny wykorzystuje protezy piersiowe firmy Allergan, w tym produkty z kolekcji Natrelle. Każda pacjentka poddana operacji powiększenia piersi zostaje automatycznie objęta programem gwarancyjnym NatrellePLUS™. Ów program stanowi gwarancję na wypadek utraty spójności otoczki implantu. Kliniką kieruje dr Marcin Ambroziak, natomiast operacjami piersi zajmuje się dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej II stopnia.

Kolejnym chirurgiem plastycznym, zajmującym się operacjami zwiększającymi rozmiar biustu, jest dr Krzysztof Potocki, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Obecnie współpracuje ze wspomnianą już Kliniką Chirurgii Plastycznej dr Szczyt, natomiast wcześniej przeprowadzał zabiegi, między innymi, w ośrodku Melilot, w Centrum Medycznym Enel-Med oraz w klinice Model-Med.

Piękne piersi w stolicy Polski

Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny

Kobiety z kraju i za granicy coraz częściej decydują się na przyjazd do Warszawy w celu poddania się operacji plastycznej polegającej na powiększeniu biustu. Renoma pracujących w mieście chirurgów przyciąga je na równi z korzystnymi cenami – dotyczy to zwłaszcza turystek medycznych z Wysp Brytyjskich i państw skandynawskich. Przykładowo, Klinika Chirurgii Plastycznej Model Med przeprowadza zabiegi powiekszania piersi implantami w cenach zaczynających się od 10 tys. zł, podczas gdy ceny standardowych implantów okrągłych wszczepianych w McIndoe Surgical Centre w West Sussex (Wielka Brytania) oscylują w granicach £3205-£4050, czyli ok. 15,9-21,1 tys. zł. Przyjazd do Warszawy turystki medyczne z zagranicy łączą z wypoczynkiem, zwłaszcza, że zabieg wymaga dłuższej rekonwalescencji. Spędzają czas w kawiarniach przy Krakowskim Przedmieściu, a także zapoznają się z jednym z ulubionych miejsc spacerów warszawiaków – Łazienkami Królewskimi.

Powiększanie piersi implantami okrągłymi - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 10 000 zł do 18 100 zł
 • Wrocław od 11 000 zł do 16 500 zł
 • Kraków od 8 400 zł do 18 000 zł
 • Katowice od 10 900 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 18 000 zł
 • Szczecin od 13 000 zł do 18 000 zł
 • Częstochowa od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 11 400 zł do 17 850 zł
 • Bydgoszcz od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 12 200 zł do 14 000 zł
 • Rzeszów od 11 000 zł do 14 500 zł
 • Lubin od 12 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi implantami okrągłymi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska