Powiększanie piersi kwasem hialuronowym Macrolane Wrocław i okolice

Synonimy: korekta kształtu piersi preparatem Macrolane, augmentacja piersi kwasem hialuronowym Macrolane, powiększanie biustu kwasem hialuronowym więcej »

Filtruj wyniki

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym Macrolane Wrocław - informacje

Macrolane to preparat o konsystencji żelu, który zawiera w swoim składzie kwas hialuronowy. Żel ten umożliwia powiększenie biustu bez zabiegu operacyjnego. Efekt utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy i po tym okresie można poddać się zabiegowi dostrzykiwania. Produkt jest naturalny - nie wywołuje reakcji alergicznej, zabieg nie pozostawia blizn a okres rekonwalescencji jest bardzo krótki - po 12 godzinach pacjentka może wrócić do codziennych zajęć.

Większe piersi bezoperacyjnie

Powiększyć piersi za pomocą iniekcji preparatu Macrolane można w Klinice Wiatroszak Est Medica. Wykorzystywany jest tutaj żel Macrolane o dówch gęstościach: VRF20 i VRF30. Lekarz za jego pomocą nie tylko powiększa biust do dwóch rozmiarów, ale także konturuje i ujędrnia piersi, wypełnia ich ubytki pourazowe i pooperacyjne, redukuje asymetrię biustu oraz podnosi piersi opadające. Lekarzem tym jest dr Marcin Wiatroszak, chirurg plastyczny zajmujący się także medycyną przeciwstarzeniową oraz dermatologią estetyczną. Swoje doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK we Wrocławiu a także doszkalał się na zagranicznych kursach, np. z zakresu powiększania piersi w Sztokholmie.

Na nieoperacyjne zabiegi powiększenia biustu zaprasza także Klinika Chirurgii Plastycznej Aestetica. W tym celu wykorzystywany jest tutaj preparat Macrolane - zawierający kwas hialuronowy. Specjalista za pomocą tego preparatu modeluje także inne obszary ciała tzn. powiększa i ujędrnia pośladki, poprawia kształt łydek, modeluje narządy płciowe oraz kształtuje klatkę piersiową u mężczyzn. Takie i inne zabiegi przeprowadza tutaj dr n. med. Jacek Jarliński, specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz lekarz medycyny estetycznej, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1994 roku. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu oraz na zjazdach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej, odbytych w Polsce i za granicą, np. w Paryżu, Dallas czy w Budapeszcie. 

Arsestetica mieszcząca się we Wrocławiu proponuje zabiegi z wykorzystaniem preparatu Macrolane, za pomocą których nie tylko powiększa i modeluje wygląd piersi ale także odmładza niektóre okolice ciała, np. dłonie. Do zwiększania objętości biustu wykorzystywane są tutaj także implanty. Ponadto klinika oferuje szereg innych zabiegów zarówno odmaładzających skórę, jak i modelujących sylwetkę, np. przeszczep tkanki tłuszczowej, plastyka powłok brzucha, lipoliza laserowa czy lifting twarzy. Do zespołu lekarskiego należy tutaj dr n. md. Ireneusz Siewiera, specjalista chirurgii plastycznej i lekarz medycny estetycznej, który swoje doświadczenie z tych dziedzin zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Łodzi oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

Klinika Medycyny Estetycznej mieszcząca się w Dzierżoniowie (60 km od Wrocławia) posiada w swojej ofercie zabiegi preparatem Macrolane zawierajacym kwas hialuronowy. Pacjentka może poddać się tutaj nie tylko powiększaniu i ujędrnianiu piersi tym preparatem ale także: powiększaniu i ujędrnianiu pośladków, poprawie kształtu łydek, modelowaniu narządów płciowych oraz deformacjom powstałym po zabiegach chirurgicznych. Pacjentkami zjamuje się tutaj dr Ryszard Nawrocki, chirurg ogólny i plastyczny, posiadający doświadcznie z tej drugiej dziedziny zdobyte w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej - uczestniczy w zjazdach i konferenacjach tego stowarzyszenia.

Pacjentka chcąca poddać się bezoperacyjnemu powiększaniu piersi kwasem hialuronowym może udać się we Wrocławiu także do Chiroplastici, gdzie do uzyskania takiego efektu stosuje się Macrolane. Ponadto z innych zabiegów z chirurgii plastycznej można poddać się także: powiększaniu penisa kwasem hialuronowym, powiększaniu ust  kwasem hialuronowym, pełnej plastyce brzucha (z podniesieniem pępka) czy laserowej plastyce powiek górnych i dolnych. Na takich zabiegach pacjentka spotka się tutaj z dr n. med. Ahmedem Elsaftawym, chirurgiem ogólnym i specjalistą chirurgii ręki, który w swojej pracy zajmuje się także medycyną estetyczną - odbył z jej zakresu liczne kursy i szkolenia.

Powiększenie piersi za pomocą preparatu Macrolane - cena we Wrocławiu i w Düsseldorfie (Niemcy)

Za zwiększenie rozmiaru biustu we wrocławskich klinikach pacjentka zapłaci od 7 tys.zł (za jedną pierś), w Niemczch natomiast wyda kwotę od 14 tys. zł, poddając się zabiegowi w KÖ-Aesthetics Plastische Chirurgie w Düsseldorfie.

Usługa powiększanie piersi kwasem hialuronowym macrolane we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska