Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Bielsko-Biała

lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Bielsko-Biała - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Tłuszcz jest nie tylko doskonałym wypełniaczem tkanek miękkich, ale także wpływa na poprawę jakości skóry. Autologiczny przeszczep opiera się na transplantacji własnej tkanki tłuszczowej z jednej części ciała w drugą w celu uzupełnienia ubytków w zakresie anti-aging, korekcji blizn oraz remodelingu. Tkanka pobrana w procesie liposukcji z miejsc dawczych, tj. fałdy brzucha, pośladki czy uda, zostaje poddana wirowaniu, a następnie reimplantacji we wskazany obszar - w tym wypadku piersi. W trakcie transferu zwykle traci się około 10-20% tłuszczu, co zależy od zastosowanej techniki. Pozostała ilość podanego tłuszczu pozostaje w skórze do końca życia.

Autoaugmentacja piersi w Bielsku-Białej

Defekty estetyczne ciała koryguje zespół medyczny z Kliniki Medycyny Estetycznej Esteuroda. Wykonywany w ramach Chirurgii estetycznej lipofilling ma zastosowanie zarówno kosmetyczne, jak i odtwórcze, stosowane w korekcji zmarszczek, powiększaniu ust oraz modelowaniu piersi. W celu pozyskania materiału, iniekcje poprzedza liposukcja zwykle okolicy nadłonowej lub zewnętrznych powierzchni ud czy bioder, a uzyskany w ten sposób tłuszcz jest podawany do piersi. Zasadą placówki jest przesczep większej ilości tkanki z uwagi na to, iż podczas pobierania część komórek tłuszczowych ulega biodegradacji.

Bezpieczny zabieg ujędrniania i remodelingu piersi z wykorzystaniem autologicznej tkanki tłuszczowej oferuje również Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic, a dodatkowym atutem metody jest równoczesne modelowanie sylwetki poprzez odessanie tłuszczu z innych części ciała. Operację w placówce wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, w dwóch etapach z iniekcją własnego materiału pomiędzy skórę a gruczoł, pod gruczoł piersiowy i do mięśnia piersiowego. Po zabiegu zakładane są opatrunki: na biust ze specjalnym biustonoszem pooperacyjnym, w celu dalszej korekcji  piersi, oraz na miejsca depozytowe poddane liposukcji.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową należy również do procedur z zakresu chirurgii estetycznej Gabinetu Medycyny Ciała i Włosa MD Medmix. Kobiety, niezadowolone z wyglądu oraz rozmiaru swoich piersi mogą skorzystać z tej nieinwazyjnej metody ich remodelingu bądź skorygować kilkoma zastrzykami własnego tłuszczu chirurgiczny zabieg z zastosowaniem implantów. Lipotransfer oferowany przez Gabinet jest biologiczną alternatywą dla innych, nieoperacyjnych metod powiększania piersi oraz procedurą stosowaną w ich rekonstrukcji po mastektomii.

Lipotransfer – cena zabiegu powiększania piersi w Bielsku-Białej i w Kanadzie

Gabinet zabiegowy w Centrum DER-MED Gabinet zabiegowy w Centrum DER-MED

W Kanadzie całkowita cena powiększania piersi z zastosowaniem autologicznego tłuszczu waha się między 20 000 $ i 30 000 $ (56 000 - 84 000 zł), podaje Wewomen.com. W Bielsku-Białej taki zabieg można natomiast przeprowadzić już za 8 000 zł.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 4 500 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 15 500 zł
 • Kraków od 5 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 9 500 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł
 • Toruń od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
 • Rzeszów od 7 500 zł
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową cena »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.