Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Katowice

lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Katowice - informacje

Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Powiększanie biustu jest jedną z popularniejszych operacji plastycznych. Chirurdzy stosują kilka metod augmentacji piersi, np. preparatem kwasu hialuronowego Macrolane i implantami silikonowymi anatomicznymi lub okrągłymi, ewentualnie wypełnionymi solą fizjologiczną. Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową częściowo zastąpiło dotychczasowe sposoby. Tkanka tłuszczowa, którą wypełnia się piersi, jest wcześniej pobierana z innego obszaru ciała na drodze liposukcji. Zabieg augmentacji biustu tłuszczem własnym pozwala na uzyskanie dwóch efektów jednocześnie - wyszczuplenia i większego rozmiaru miseczki. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w katowickich klinikach

Powiększanie biustu jest możliwe w Centrum Chirurgii Plastycznej Mazan, gdzie lekarze stosują kilka technik w zależności od potrzeby, m.in. wszczepianie implantów okrągłych powiększających piersi lub całkowita rekonstrukcja piersi przy użyciu płatów skórno-mięśniowych i tkanki tłuszczowej pacjentki lub protezą Beckera. W klinice pracuje chirurg plastyczny dr Zbigniew Mazan, który uczestniczył w konferencji pt. "Chirurgia piersi - bezpieczeństwo przede wszystkim" w Lublinie. Lekarz wykonuje również operację zmniejszenia piersi, podczas której odsysa tkankę tłuszczową i wycina nadmiar zwiotczałej skóry.

W miejscowości Jaworzno pod Katowicami znajduje się klinika medycyny estetycznej Esteuroda, w której wykonywany jest lipomodeling piersi tkanką tłuszczową pobraną wcześniej z bioder lub ud. Pracuje tu chirurg dr Artur Sandelewski, który uczestniczył w konferencji-naukowo szkoleniowej z zakresu z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy. W Esteuroda pacjentki mogą skorzystać też z takich zabiegów jak zwiększenie rozmiaru biustu techniką dual-plane.

Pacjentki, które chciałyby skonsultować się z chirurgiem plastycznym w sprawie plastyki piersi, mogą zapisać się na wizytę w prywatnym gabinecie lekarskim chirurga plastycznego dr Bożeny Jaklik, która brała udział w warszawskim szkoleniu na temat powiększania piersi implantami Mentor. Dr Jaklik przeprowadza rozmaite zabiegi chirurgiczne piersi, np. operacja zmniejszenia otoczek sutkowych i operacja wyłonienia zapadniętych brodawek. Oprócz tego pacjentki mogą poddać się liftingowi biustu po usunięciu implantów.

Klinika Chirurgii Plastycznej Marten's Clinic posiada w ofercie powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową. Alternatywą dla przeszczepu własnych komórek tłuszczowych do biustu jest augmentacja implantami wypełnionymi solą fizjologiczną. Operacjami plastycznymi piersi zajmuje się tu chirurg plastyczny dr Arkadiusz Kuna, który posiada certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z chirurgii kosmetycznej piersi. Lekarz wykonuje również liposukcję męskich piersi w przypadku lipomastii.

W Klinice Chirurgii Plastycznej dr M. Sierociński wykonuje się operację BEAULI - powiększenie piersi autogenną tkanką tłuszczową. Chirurg plastyk dr n. med. Marcin Sierociński, związany z Polskimi towarzystwami Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRiE), koryguje tzw. piersi wieżowate. W klinice można również poddać się chirurgicznemu podniesieniu biustu.

Centrum Estetyki Ciała posiada w ofercie lipo-augmentację biustu (lipofilling). Pracuje tu chirurg dr Andrzej Grabarczyk,  przeprowadzający jeszcze operacje plastyczne obwisłego brzucha. Lekarze z kliniki wykonują powiększanie biustu bez skalpela przy użyciu preparatu Aquafilling na bazie żelu hydrofilowego. Preparat może służyć też do korekcji asymetrii piersi i wyrównania defektów po zabiegach. W Centrum Estetyki Ciała pracuje chirurg plastyk dr Henryk Mekle, modelujący sylwetkę metodą Vaser Lipo HD, co oprócz efektu wyszczuplenia daje efekt wyrzeźbienia ciała. 

Cena augmentacji biustu tłuszczem własnym w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Pacjentki, które mieszkają w Wielkiej Brytanii, mogą powiększyć piersi metodą CAL w cenie od 4800 funtów, jak oferuje w swoim cenniku szkocka klinika chirurgii plastycznej Elanic w Glasgow. W przeliczeniu na pln zabieg powiększenia piersi własną tkanką tłuszczową wynosi 26 000 zł i więcej w zależności od miejsca, które ma zostać poddane liposukcji. Koszt całkowity zabiegu łącznie z badaniami i konsultacjami oraz z liposukcją znacznie wzrośnie. Turystki medyczne mają możliwość skorzystania z usług katowickich klinik chirurgii plastycznej. Przy okazji można zwiedzić Katowice, np. Muzeum Śląskie, Muzeum Historii Katowic oraz Centrum Scenografii Polskiej. Osoby, które preferują odpoczynek na łonie przyrody, mogą wybrać się do chronionego Lasu Murckowskiego.

 

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 15 500 zł
 • Kraków od 5 000 zł
 • Wrocław od 4 000 zł do 9 500 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł
 • Toruń od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
 • Rzeszów od 7 500 zł
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową cena »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.