Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Poznań

lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Poznań - informacje

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Lipo-augmentacja piersi to popularna operacja plastyczna wśród kobiet, które nie są zadowolone z rozmiaru swojego biustu. Piersi można powiększyć różnymi metodami, np. powiększanie biustu preparatem Macrolane lub augmentacja piersi implantami silikonowymi. Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową staje się coraz częściej wybieraną operacją plastyczną piersi. Kobiety zwykle łączą ją z liposukcją, ponieważ w ten sposób pobrana tkanka tłuszczowa idealnie nadaje się do lipomodelingu. Plastyka piersi wykonywana jest przez chirurga plastycznego, który omawia z  pacjentką przygotowanie do zabiegu. Po operacji należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w poznańskich klinikach

Chirurdzy z kliniki chirurgii plastycznej Gromadziński wykonują liposukcję N.I.L. Jest to nowoczesna, infradźwiękowa metoda odsysania tłuszczu, która pozwala na wykorzystanie go do operacji BEAULI - powiększenie piersi autogenną tkanką tłuszczową. W klinice Gromadziński pracuje chirurg plastyczny dr Artur Gromadziński, który na co dzień zajmuje się też operacją podniesienia piersi. Lekarz posiada certyfikat z konferencji naukowo-szkoleniowej połączonej z warsztatami pt."Chirurgia piersi z użyciem implantów poliureanowych oraz teksturowanych".

Mieszkanki Poznania mogą zapisać się na konsultację z chirurgiem plastykiem w Klinice Kolasiński, która znajduje się w miejscowości Swarzędz kilkanaście kilkanaście kilometrów od Poznania. Chirurgią plastyczną piersi zajmuje się tu dr Jerzy Kolasiński, który udziela się w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lekarze z Kliniki Gromadziński specjalizują się w takich operacjach jak lipomodeling piersi, korekcja piersi systemem BRAVA i zabieg rekonstrukcji piersi po mastektomii. Szczególnie przydatny jest system Vectra 3D do planowania efektów operacji plastycznych.

W Poznaniu do operacji powiększenia biustu kwalifikuje chirurg plastyczny dr Mikołaj Kubasik. Lekarz posiada certyfikat z konferencji naukowo-szkoleniowej pt. "Chirurgia piersi - powikłania i leczenie", a także dyplom potwierdzający przeszkolenie z zakresu stosowania systemu do odsysania tkanki tłuszczowej firmy MicroAire Surgical Instruments. Chirurg przyjmuje pacjentki w szpitalu prywatnym MedPolonia, gdzie przeprowadza też operacje wszczepiania lub wymiany implantów piersi.

Lipo-augmentację biustu oferuje również chirurg plastyczny dr Ilona Osadowska, która konsultuje pacjentki m.in. w Poznaniu. Lekarz uczestniczył w I Kongresie Naukowo-Szkoleniowym Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Chirurg wykonuje rekonstrukcję piersi własnym tłuszczem u kobiet po mastektomii. Pacjentki, które powiększały biust inną metodą, mogą też rozważyć odbudowę naturalną piersi własną tkanką tłuszczową po usunięciu implantów.

Poznański chirurg plastyczny dr Samir Ibrahim z kliniki chirurgii plastycznej Mandala Beauty Clinic zajmuje się liposukcją Vaser Lipo oraz liposukcją tradycyjną łączoną z plastyką piersi. Lekarz zmienia kształt piersi implantami silikonowymi. Możliwa jest też korekta asymetrii piersi. Dr Ibrahim posiada certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

W klinice chirurgii plastycznej i estetycznej MedKorekta można skorzystać z zabiegu powiększania biustu za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej. Chirurdzy zajmują się też takimi operacjami jak lifting z przeszczepem tłuszczu, i chirurgiczna korekcja wciągniętych brodawek. Pracuje tu chirurg plastyczny dr Wiesława Ratajczak, należąca do ESPRAS  - Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Klinika posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością.

Lipo-augmentacja biustu - cena operacji w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Chirurgia plastyczna uznawana była do tej pory za luksus, jednak statystyki pokazują, że coraz więcej pacjentów decyduje się na operacje plastyczne. W grupie tej dominują kobiety, która najczęściej decydują się na chirurgiczne powiększanie piersi. Polska jest jednym z tańszych państw, jeśli chodzi o powiększanie biustu za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej. W angielskiej klinice The Pivate Clinic w Londynie powiększanie piersi metodą CAL kosztuje minimum 4200 funtów czyli ponad 23 000zł - w cenę wliczony jest transfer i najtańsza liposukcja, z której można pozyskać tkankę tłuszczową. Turystki medyczne mogą rozważyć reimplantację autogennej tkanki tłuszczowej w Poznaniu, gdzie dodatkowo warto zwiedzić Palmiarnię Poznańską i Szlak Piastowski.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 15 500 zł
 • Kraków od 5 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 9 500 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł
 • Toruń od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
 • Rzeszów od 7 500 zł
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową cena »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.