Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Tychy

lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Tychy - informacje

Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

W procesie powiększania biustu za pomocą tkanki tłuszczowej pacjenta pierwszym etapem jest pobranie komórek tłuszczowych wraz z komórkami macierzystymi z części ciała, w której jest ich za dużo - najczęściej są to okolice brzucha. Następnie, po odwirowaniu tkanki tłuszczowej, jest ona podawana za pomocą kaniuli pomiędzy skórę a gruczoł piersiowy, pod gruczoł piersiowy, do mięśnia piersiowego lub wokół piersi.

Zabiegi powiększenia biustu za pomocą tkanki tłuszczowej w Tychach

Na zabieg powiększenia biustu za pomocą autogennej tkanki tłuszczowej można udać się do kliniki Medicus Estetic, znajdującej się w Tychach. Zabieg taki wykonywany jest tutaj przy wykorzystaniu aparatu Body Jet, który pobiera tkankę tłuszczową wraz z komórkami macierzystymi z brzucha, bioder lub ud, by następnie wymodelować za jej pomocą piersi. Można w taki sposób nie tylko powiększyć piersi, ale także wyrównać ich asymetrię oraz wykorzystać tłuszcz pacjenta do operacji rekonstrukcji piersi. Zabiegi przeszczepiania tłuszczu stosowane są tutaj także do wypełniania i modelowania niektórych okolic twarzy, np. zapadniętych policzków, oraz wybranych przez pacjenta okolic ciała np. dłoni, łydek czy pośladków.

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka na zwiększenie rozmiaru biustu poprzez transplantację własnej tkanki tłuszczowej, jest lek. med. Arkadiusz Kuna, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1994 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 2001 roku), przyjmujący na terenie Katowic (16 km od Tychów). Posiada doświadczenie z zakresu przeszczepiania tkanki tłuszczowej oraz innych zabiegów z chirurgii plastycznej, zdobyte m.in. na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Wojewódzkiego nr 5 w Sosnowcu oraz jako chirurg plastyk w Wielkiej Brytanii. Brał udział w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej - posiada m.in. certyfikat uczestnictwa w kursie "Workshop for Cosmetic Breast Surgery" (Austria, 2010 rok). W zabiegach powiększania piersi stosuje nie tylko własny tłuszcz pacjenta, ale także implanty okrągłe i anatomiczne, wypełnione silikonem lub solą fizjologiczną.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową to także propozycja Kliniki Chirurgii Plastycznej Euroklinika, mieszczącej się w Katowicach. Placówka ta stosuje odsysanie tłuszczu metodą VaserLipo oraz oferuje zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej za pomocą lasera. Tak pobrany od pacjentki tłuszcz jest nie tylko wykorzystywany do powiększania biustu, ale także modelowania innych obszarów ciała lub twarzy. Ponadto piersi powiększane są tutaj również za pomocą implantów firmy Mentor o kształcie okrągłym lub anatomicznym.

Jaka jest cena lipomodelingu piersi w Tychach, a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA

Za zabieg reimplantacji autogennej tkanki tłuszczowej do piersi na terenie Tychów trzeba zapłacić kwotę 7 000 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 7 000 funtów (34 300 zł) w The London Breast Clinic.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny w Tychach na tle innych miast

 • Tychy od 8 500 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 15 500 zł
 • Kraków od 5 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 9 500 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł
 • Toruń od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
 • Rzeszów od 7 500 zł
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową cena »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w Tychach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój oraz Cieszyn.