Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Tychy

Synonimy: lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w Tychach?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Tychy - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

W procesie powiększania biustu za pomocą tkanki tłuszczowej pacjenta pierwszym etapem jest pobranie komórek tłuszczowych wraz z komórkami macierzystymi z części ciała, w której jest ich za dużo - najczęściej są to okolice brzucha. Następnie, po odwirowaniu tkanki tłuszczowej, jest ona podawana za pomocą kaniuli pomiędzy skórę a gruczoł piersiowy, pod gruczoł piersiowy, do mięśnia piersiowego lub wokół piersi.

Zabiegi powiększenia biustu za pomocą tkanki tłuszczowej w Tychach

Na zabieg powiększenia biustu za pomocą autogennej tkanki tłuszczowej można udać się do kliniki Medicus Estetic, znajdującej się w Tychach. Zabieg taki wykonywany jest tutaj przy wykorzystaniu aparatu Body Jet, który pobiera tkankę tłuszczową wraz z komórkami macierzystymi z brzucha, bioder lub ud, by następnie wymodelować za jej pomocą piersi. Można w taki sposób nie tylko powiększyć piersi, ale także wyrównać ich asymetrię oraz wykorzystać tłuszcz pacjenta do operacji rekonstrukcji piersi. Zabiegi przeszczepiania tłuszczu stosowane są tutaj także do wypełniania i modelowania niektórych okolic twarzy, np. zapadniętych policzków, oraz wybranych przez pacjenta okolic ciała np. dłoni, łydek czy pośladków.

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka na zwiększenie rozmiaru biustu poprzez transplantację własnej tkanki tłuszczowej, jest lek. med. Arkadiusz Kuna, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1994 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 2001 roku), przyjmujący na terenie Katowic (16 km od Tychów). Posiada doświadczenie z zakresu przeszczepiania tkanki tłuszczowej oraz innych zabiegów z chirurgii plastycznej, zdobyte m.in. na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Wojewódzkiego nr 5 w Sosnowcu oraz jako chirurg plastyk w Wielkiej Brytanii. Brał udział w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej - posiada m.in. certyfikat uczestnictwa w kursie "Workshop for Cosmetic Breast Surgery" (Austria, 2010 rok). W zabiegach powiększania piersi stosuje nie tylko własny tłuszcz pacjenta, ale także implanty okrągłe i anatomiczne, wypełnione silikonem lub solą fizjologiczną.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową to także propozycja Kliniki Chirurgii Plastycznej Euroklinika, mieszczącej się w Katowicach. Placówka ta stosuje odsysanie tłuszczu metodą VaserLipo oraz oferuje zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej za pomocą lasera. Tak pobrany od pacjentki tłuszcz jest nie tylko wykorzystywany do powiększania biustu, ale także modelowania innych obszarów ciała lub twarzy. Ponadto piersi powiększane są tutaj również za pomocą implantów firmy Mentor o kształcie okrągłym lub anatomicznym.

Jaka jest cena lipomodelingu piersi w Tychach, a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Centrum DER-MED Gabinet zabiegowy w Centrum DER-MED

Za zabieg reimplantacji autogennej tkanki tłuszczowej do piersi na terenie Tychów trzeba zapłacić kwotę 7 000 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 7 000 funtów (34 300 zł) w The London Breast Clinic.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny w Tychach na tle innych miast

 • Tychy od 7 000 zł do 9 000 zł
 • Warszawa od 6 000 zł do 15 500 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 16 000 zł
 • Kraków od 5 000 zł do 15 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 4 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 15 000 zł
 • Rzeszów od 7 500 zł
 • Toruń od 5 000 zł
 • Białystok od 8 000 zł do 10 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w Tychach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój oraz Cieszyn.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska